Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Hogy irányítsam az álmaimat?

Hogy irányítsam az álmaimat?

Figyelt kérdés

egyszer már sikerült annyira,hogy álom közben mondogattam magamba hogy ez csak egy álom,ez csak egy álom...és végülis tudtam,hogy csak egy álomba vagyok

de utána azt hittem,hogy felkeltem,és annyira élethűnek látszott minden,hogy azt hittem,már nem álmodok...

de mindegy


szóval hogy tanuljam meg irányítani az álmomat?


2011. dec. 30. 21:17
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

# 6/20

A te agyad éjszaka éjszaka (kezdi el tárolni) tárolja az információkat, amiket nap közben kaptál? Szegény....

2012. júl. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
-éjszaka, de akkor nap közben mizu? Élőhalott vagy? Se kép, se hang?
2012. júl. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:
Nappal is tárol, de éjszaka tudja feldolgozni azt a rengeteg eseményt, ami nappal történt veled.
2012. júl. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
Az Eredetben szereplo mutyurok (totemek) arra jok, hogy tudd: nem mas almaban vagy. Mivel ezek a dolgok olyan szemelyesek, hogy mas nem tudja rendesen ujrateremteni oket. Mivel mikozben almodunk a sajat tudatalattinkban vagyunk, ez valoszinuleg nem fogja megkulonboztetni az almot a valosagtol... Vannak ilyen ejjeli szeuvegek ugy kabe 100 dollarert (a nevet nem tudom, de erdemes lehet utananezni), amik 5 ora alvas utan kulonfele modokon villognak, es igy tudatara adjak az almodonak, hogy almodik. En nem igazan tudom hogy mukodnek-e, de azt mondjak igen... Elvileg az is segit, ha alszol 6 orat, utana felkelsz, es 15 perc mulva ujra elalszol. Ilyenkor mar tudod hogy alszol, es tudod iranyitani az almaidat. Elvileg vannak ilyen zenek is, youtubeon lehet keresni (lucid dreaming music meg hasonlok), de engem az ilyenektol folyton kiraz a hideg :D Nem hiszem h szeretnek ilyen hatterzenevel aludi... Es tudom, almomban velem is van olyan hogy a legnagyobb baromsagt is ertelmesnek erzekelem, de ha olyan van, akkor nyugodtan mondogasd magadnak, hogy almodsz, meg ha ebren is vagy, (lehet h hulyenek neznek majd, de) elvileg ez is bevalik. Szinten az Eredetben volt hogy almunkban nem tudjuk, hogy kerultunk a helyszinre. Ha megkerdezed magadtol: "hogy kerultem ide?", es nem tudod a valaszt, akkor valoszinuleg almodsz (vagy be vagy love), es igy tudod iranyitani az almod. De az alombeli vilag a tudataattid tukrozi, es neha jobb nem megbolygatni, mert az almok fontos uzenetet is tartalmazhatnak. En peldaul szeretek hulyesegekrol almodni, mert utana nagyon sokat lehet a jelentesen gondolkodni, es azt szeretem :) De legtobbszor nem is nagyon emlekszem az almomra...
2015. júl. 23. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!