Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Hogy irányítsam az álmaimat?

Hogy irányítsam az álmaimat?

Figyelt kérdés

egyszer már sikerült annyira,hogy álom közben mondogattam magamba hogy ez csak egy álom,ez csak egy álom...és végülis tudtam,hogy csak egy álomba vagyok

de utána azt hittem,hogy felkeltem,és annyira élethűnek látszott minden,hogy azt hittem,már nem álmodok...

de mindegy


szóval hogy tanuljam meg irányítani az álmomat?


2011. dec. 30. 21:17
1 2 3
 1/24 mxxx ***** válasza:
hát ezt nagyon sokáig kell gyakorolni, és sok önerő kell hozzá..am jó úton haladsz..csak mondogasd magadban amit akarsz :D
2011. dec. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Az is jó megoldás, hogy miután felébredtél visszafekszel és ott folytatod ahol abbahagytad. De már a kedved szerint. :)
2011. dec. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
15%

Mi értelme van annak,hogy irányítod az álmodat?

Éjjel az agynak pihenni kell,nem pedig "dolgoztatni"

2011. dec. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
29%
Gyakorolj ...
2011. dec. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
73%
én kiskorom óta gyakorlom, néha egész álmokat tudok irányítani. elalvás előtt jól az eszedbe kell vésned, hogy most aludni fogsz. mikor minden ilyen fura dolognál, még mikor ébren vagy is, mondogasd, ez nem lehet valóság. egy idő után észreveszed alvás közben is, hogy az nem a valóság. ma pl elüttettem magam egy busszal, de csak mert kíváncsi voltam, hogy meghalok-e, de nem haltam, csak behorpadt a busz eleje :D
2011. dec. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim válasza:
49%

# 3/5

Te csak azt hiszed, hogy dolgozik az agyad éjszaka, pedig nem. :) Szorgosan tárolja az információkat, amiket napközben kaptál, és pörög. :D

2011. dec. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim válasza:
49%
Hát igen én is már kb 4 éves korom óta gyakorlom és nagyon könnyen megy már. Még csak 14 vagyok ezért sűrűn lányokkal álmodok :) Ezt érdemes gyakorolni.
2011. dec. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim válasza:
49%
Máté: tudod változtatni a pózokat?? :O Király lehet.
2011. dec. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
49%
Nagyon egyszerű, miután kialudtad magad és van időd aludj vissza ilyenkor szinte biztos, hogy álmodsz és mivel nem alszol mélyen ezért tudatába vagy annak, hogy álmodsz és tudod a cselekményeket alakítani. :)ha nincs semmi dolgom szoktam csinálni. Ja és az nem egészséges ha este irányítod az álmaidat mert akkor nem alszol elég mélyen és nem tudod magad kipihenni (mondjuk szerintem ha fáradt vagy nem is fog sikerülni).
2011. dec. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

jah o.O :O de én akkor tökre álmos voltam amikor ez volt

mondjuk tény,hogy mindig rosszul alszok,mert van hogy 18 órakor fekszek le aludni,másnap meg 6_20kor kelek és még így is egész nap álmos vagyok,de ...:S

2011. dec. 31. 21:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!