Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Hogy tudom irányítani az...

Hogy tudom irányítani az álmaimat?

Figyelt kérdés
2010. nov. 29. 21:42
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Nekem néha bejön, hogy elalvás előtt ha nagyon erősen gondolok vmire, akkor azzal álmodom. Mondjuk sokszor inkább csak olyan dologgal sikerül, ami talán kicsit kapcsolódik...

De amúgy máshogyan nem lehet. Illetve egyszer volt velem olyan, hogy álmodtam, és valami rossz dolog akart velem megtörténni, és akkor mintha bele tudtam volna szólni kívülről, hogy "Ne oda menj, gyere el onnan" Ez egyszer volt csak velem...Elég fura volt, de jó! :)

2010. nov. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Sajnos sehogy, vagy nagyon nagyon nehezen. De ez már sokszor volt téma, nézz utána a régi kérdéseknél.
2010. nov. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim válasza:
Hát nekem 1x 2x volt olyan hogy rájöttem az álom közben hogy álmodok és akkor azt csináltam amit akartam :D csak utána viszonylag gyorsan felébredtem xD szóval nem volt hosszú.. elég zavaros tudom :D
2010. nov. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
kösz a semmit lüke banda
2010. nov. 29. 21:53
 5/25 anonim ***** válasza:
96%

Nos ez a lüke banda tényleg nem tud semmit de úgy mondják mintha az lenne a szent igazság...


Van rá 3 módszer, abból 2 nagyon nehéz és van egy egyszerü, amihez csak türelem kell.

Ennek az a lényege, hogy akárhol vagy napközben vagy akármikor, nézelödj körbe és keress furcsa dolgokat amik nem illenek a környezetbe és gondold közben, hogy "ez csak egy álom, nem a valóság".

Ha sokat csinálod akkor már álmodban is elöfog jönni ez a szokásod és ott is keresgélni fogod a furcsa dolgokat és mivel az álmok általában furán állnak össze, ezért amint találsz valami oda nem illöt rá is ébredsz, hogy csak álmodsz :)

Remélem elég érhetöen írtam le :)

Én gyakoroltam egy ideig, de csak rövid idöre tudtam tudatos álomban maradni, utána felébredtem sajnos, de ha sokat gyakorol valaki akkor sokáig is képes leszel álomban maradni :)

Mostanában is gyakorolnám, csak lusta vagyok sajnos :S


16/L

2010. nov. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Meditáció !!!
2010. nov. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Ha ez a banda ennyire lüke, akkor miért kérdezel tőlük bármit is?
2010. nov. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Azért ébredsz fel, mert sokáig egy helyre összpontosítasz.


Olvad el a Dr. Paul Tholey - Az alkotó álom című könyvet és abból megtudsz mindent.

2010. nov. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Utolsó: Semmi köze a felébredésnek az egy helyre összepontosításhoz...

Azért ébred fel aki nem gyakorlott, mert hirtelen beindul teljes fokozaton az agya, mivel felismerte, hogy csak álmodik és mivel a teljes agyfunkciók elkezdtek müködni ezért nagyon egyszerüen kitudod nyitni a szemed és ha nem figyelsz eléggé akkor véletlenül is kinyitod.

2010. nov. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
90%

Erre tudok egy nagyon jó módszert,és tényleg beválik:):

Szóval, reggel amikor felkelsz,mosakodás ilyenek után, rajzolj valamit a tenyeredre( de csak ilyesmiket: kör,kocka,..) ezt amit felrajzoltál amíg nem mész aludni,2óránként nézz rá a rajzra a tenyereden! amikor este fekszel le aludni, még azelőtt egyszer nézz rá,és azután már csukd be a szemed!

Ha minden jól ment,álmodban is rá fogsz nézni a tenyeredre és ugyanezt fogod látni.

És onnantól már tudod irányítani az álmod! :)

2010. nov. 30. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!