Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Hogy tudom irányítani az...

Hogy tudom irányítani az álmaimat?

Figyelt kérdés
2010. nov. 29. 21:42
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

tegnap 22:25-ös vagyok.


Hm utolsó ez lehet, hogy müködhet, söt... jó ötletnek tünik. Viszont pont attól fogja tudni, hogy csak álmodik mivel nem lesz álmában a kezén semmi, mert ha lenne abban semmi furcsát nem találna :)

Na de kifogom ezt próbálni :)


Egyébként ha már adjuk a tanácsokat a kérdezönek akkor vehetné a fáradtságot, hogy reagáljon..

2010. nov. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
50%

valaki amikor álmod,rájön hogy ez csak álom,és álmodja tovább...úgy hogy tudja h az nem a valóság :O

az de durva xd

2010. nov. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Utolsó: Aki okos az megváltoztatja ilyenkor az álmot azzá amit ö szeretne :)
2010. nov. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
sry nem votlam gépnél, köszi a tanácsokat, ezt a kezest kipróbálom holnap:D:D csak én turórudit fogok magamra rajzolni :P
2010. nov. 30. 17:17
 15/25 A kérdező kommentje:
ja és olvasni nem fogok, mert sajnos szövegértési problémáim vannak és ráadásul diszlexiás is vagyok :(
2010. nov. 30. 17:18
 16/25 anonim ***** válasza:

Napközben rájöttem, hogy ez a kezes mégse olyan hatásos mint hittem, mert ha egész nap nézegeti valaki akkor nagyon megszokott lesz és semmi furcsa nem lesz álmodban abban, hogy a kezedet bámulod ...


Kérdezö, ha neked se lesz sikeres ez a kezes, akkor ajánlom, hogy próbáld ki amit a tegnap 22:25-ös válaszomban írtam, mert az egy hivatalos módszer ami tutira müködik. Csak persze ez tovább tart :)

2010. nov. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Én vok aki a "kezest" írta:)

azért írtam le neked mert nekem bejött. NEM első alkalommal, hanem amikor másodszor csináltam akkor:)

2010. dec. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Én hiszek neked, még teszek majd pár próbát mert a tegnapi nem sikerült.

Én csak azt mondom, hogy amit leírtam az egy müködö módszer.

2010. dec. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
énis kipróbálom majd azt :)
2010. dec. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim válasza:

Én nekem mindig sikerül az álmomban azt csinálni amit akarok.:) le is írom nektek hogyan.:Lehet,hogy ez veletek nem így van,DE nekem van 2 módszerem is :))

1.:ha nagyon rosszat álmodok,például meghalok stb. akor egy kicsit ki birom nyitni a szemem alvás közben és és rájövök hogy álmodok,egyből becsukom a szemem,és onantol én irányítok mert tudom,hogy csak álom. :) (egyébként ez a kockás nekem bejött :))) )

2.:Általában ha az álmaim irányítani akarom akkor egy kispárna gombjára fekszek,és alvás közben a fülbevalóm tuti beleakad és fájni fog.Ezután felébredek, gyorsan becsukom a szemem, és már megint én irányítok :)

Hát ennyi lenne, Remélem tudtam segíteni nektek. :))

2010. dec. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!