Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Hogy tudom irányítani az...

Hogy tudom irányítani az álmaimat?

Figyelt kérdés
2010. nov. 29. 21:42
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
64%

Utolsó: Sajnálom, hogy ezt kell mondanom, de amint kinyitod a szemed az álomnak vége :) Amikor azonnal becsukod olyankor már csak elképzeled a dolgokat és nem álmodsz.

Ez nem így müködik sajnos, pedig sokkal egyszerübb lenne :)

2010. dec. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Én nem tudom, hogy mily módon, de rendszeresen irányítom álmaimat. Gondolom azért működhet, mert nem alszom mélyen, s féléber állapotban jobban hatnak rám a külvilág ingerei. Bár hozzáteszem sokszor elképesztő ökörségek álmodom, s ilyen állapotban jobban letisztulnak a gondolatok, s irányíthatóvá válik.

De az álomfejtés, az álom, s az agy paasszív-éber állapotának tanulmányozását még a jólképzett pszichológusoknak, s kutató-orvos tudósoknak is feladja a leckét, mert az emberi agy még kiaknázatlan terület, melynek kérdéseire is sokak keresik a válaszokat.


Válasz: ne aludj túl mélyen, ezt úgy tudod kihasználni, hogy ne "hulla fáradtan", hanem spontán egy meleg szobában elbágyadva próbálj meg elaludni.

2010. dec. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:

Velem tortent mar parszor olyan, hogy tudtam iranyitani az almom.

Ez akkor fordult elo altalaban, ha ismetlodo almokat latok.

PL van egy, amelyben uldoznek, tizemeletesek kozott, es a legelso almomban lelottek. A masodikban mar tudtam, hol fog rejtozni a gyilkos, es befolyasolni tudtam magam, hova bujjak, merre menjek. Persze vegig tudtam is, hogy almodom, hiszen ismeros volt mar az almom.

Van meg par alom, ami szokott ismetlodni, de ez mar tobbszor.

Az nekem is bejon, hogy ha valami hihetetlen badarsagot almodom, akkor almomban rajovok, hogy ez tuti alom. Es onnantol mar iranyitok. :)

2010. dec. 7. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
Én néha irányítani todom de azt nem tudom ,hogy hogyan?
2010. dec. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:

tudom elég későn írok xdd! de nekem csak néha sikerül h álmomba bekapcsol az agyam és akor eszembe jut hogy én tudom irányítani az álmaimat és akkor álmodok de közben koncentrálok és pl ilyenkor azt csinálok amit akarok múltkor pl elkaptak és egy tornádót csináltam ami össze szedte őket xddd de bármit lehet akár teleportálni repülni szárnyakkal

...

2014. máj. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!