Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Hogy irányítsam az álmaimat?

Hogy irányítsam az álmaimat?

Figyelt kérdés

egyszer már sikerült annyira,hogy álom közben mondogattam magamba hogy ez csak egy álom,ez csak egy álom...és végülis tudtam,hogy csak egy álomba vagyok

de utána azt hittem,hogy felkeltem,és annyira élethűnek látszott minden,hogy azt hittem,már nem álmodok...

de mindegy


szóval hogy tanuljam meg irányítani az álmomat?


2011. dec. 30. 21:17
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

figyelj rendszeresen előforduló elemekre. Tudom hogy alvás közben ez nehéz de ha tudatosítod eszedbe fog jutni alváskor is. Én pl nem tudok futni álmomban kb meg se tudom mozdítani a lábamat ha el akarok futni.

Néha felfigyelek erre az álombeli tudatommal

2012. jan. 1. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
én álmomban mindig gyengének érzem magam,és ilyen tökre behézkesen tudom mozgatni a kezemet is meg minden,ha valakivel pl az álmomban verekedek,és ez nagyon aggaszt,mert nem tudom elég jól megütni a másikat :O :S
2012. jan. 1. 03:04
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

Igen ezt így tudatosítsd magadban, hogy mi az ami rendszeresen máshogy történik mint a valóságban. Előbb utóbb

fel fogsz figyelni rá.

2012. jan. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Az álmok világát bizonyos értelemben lehet manipulálni, de meg kell kérdezni magunktól, hogy érdemes-e. Senkinek nem lesz könnyebb az élete azáltal, ha manipulálja az álmait. Legfeljebb felelősségteljesebb lesz. Boldogságunk vagy boldogtalanságunk éber állapotodban dől el. Nem az a döntő, hogy mit tudtunk meg álomban, hanem az, hogy mekkora szeretettel tesszük azt, amit teszünk éber állapotunkban. A hangsúlyt mindenképpen erre kell tennünk!

Azok, akik késztetést kapnak arra, hogy álmaikkal átlagnál jobban, intenzívebben foglalkozzanak, álmaikat manipulálják, ám tegyék! De a hangsúly mindig azon kell legyen, hogy ébrenlétedben mit és hogyan gondolunk, mondunk és cselekszünk!

2012. jan. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez érdekes téma..

Én az álmaimat általában kihasználom, ha szeretnék valamit, de van ugy hogy csak álmodok..

Ha hiszitek ha nem, Nem régiben sikerült Mamámmal beszélnem álmomban..(2éve lassan hogy meghalt) Már többször álmodtam vele halála után, és mindig sírva keltem fel, csak az emlékeimet éltem ujra álmomban, és rettenetes volt szembesülni reggel hogy már nincs, és én elbúcsúzni se tudtam tölle. Ezért megpróbáltam irányítani az álmaimat, az sajnos nem jött össze hogy arrol álmodjak amit akarok, de az igen hogy az álmomat némiképp befolyásoljam.Pl.: azt álmodtam hogy mindig rossz cipőt veszek fel ami nem is az enyém, a 3. után elegem lett, és álmomban mondogattam ez csak álom, az én cipőm van rajtam. És bejött,.Hülye kis álom tudom.:)

És amikor végre Mamámmal álmodtam ismét, akkor el tudtam tölle búcsúzni , tudom, csak álom volt, de jól esik hogy amikor vele álmodok akkor beszélgethetek vele ismét,emlékekből, és az ábrándjaim emlékeiből táplálkozó álmok ezek, de legalább vannak. És könnyebb lett.

2012. jan. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

hű.. ezen már én is gondolkodtam.. elég idegesítő amikor rémálmom van és emiatt nem alszok jól.. vagy az, hogy álmodok valami OLTÁRI NAGY BAROMSÁGOT, és nem jövök rá, hogy ez a valóságban nem történhet meg.. hülyeség.. de álmomban simán bekajálom.. lehet, hogy a tudatalattim akarja így, amit nem értek, hogy miért van így...


Amikor álmodom és tudomást is szerzek erről, akkor szinte azonnal felébredek.


Tipikus rémálmos sablon nálam az amikor üldöznek és menekülök, és nagyon alacsony a gravitáció... még a holdénál is sokkal kisebb, olyan, hogy futnék, de nem tudok mert a futás ugrássorozatokból áll.. és ilyenkor mindig felrepülök az égbe olyan 5-10 méter magasba is és csak rúgkapálni tudok a levegőben, de elmozdulni nem, de persze az ellenségeim akik üldöznek normál körülmények között vannak és simán utolérnének.. -.-


Olyan idegesítő.

És érdekes, hogy a barátaim meg pont arról számolnak be, hogy ha üldözik őket akkor ők meg azért nem tudnak elmenekülni mert a gravitáció olyan erős, hogy szinte földhöz nyomja őket és moccanni sem bírnak emiatt, vagy csak nagyon nehezen.


Ezt egyáltalán nem értem.. mi köze lenne egyáltalán a menekülésnek a gravitációhoz???


Amúgy az Eredet (Inception) című filmben úgy tudták a szereplők, hogy álmodnak, hogy volt egy kis mütyűrjük.. a főszereplőnek egy kis pörgettyű amit ha megpörgetett álmában, az sosem állt meg, tehát örökmozgó volt)


Ha ez tényleg működne az álomban akkor az én álmaimban (amilyen idegesítőek tudnak néha lenni) biztos az lenne, hogy 1. Vagy nem találnék ilyesmit amit megpörgethetnék 2. vagy direkt nem működne, hogy az agyam elhitesse velem az álomban, hogy ez a valóság.. és így biztos, hogy az ágyneműt kéne cserélnem ha épp akkor támad rám egy szörny, vagy gyilkos vagy akármi :)

2012. jan. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
amúgy ha tudatában vagy annak, hogy álmodsz akkor tudod irányítani, mivel az álom csak képzelés.
2012. jan. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

köszi :D


az Eredetet amúgy már láttam,de szerintem velem is ez lenne,hogy vagy nem pörögne,vagy pörögne,pörögne,majd megállna,és megint ott tartanék,hogy nem tudom,hogy ez csak lom Xd

2012. jan. 13. 22:37
 19/24 A kérdező kommentje:
*álom :D
2012. jan. 13. 22:38
 20/24 anonim válasza:

Ez egy elég régi kérdés, de ideje "feléleszteni" mert engem is nagyon érdekel a dolog. Nálam is előjön a tipikus ultranagy gravitáció, ezt szörnyen utálom. A másik gyakori eset, hogy nem tudom hogy alszom, ezért nem teszek meg olyan dolgokat, amik befolyásolnák az életem, a rólam alkotott véleményt. Pl. a múltkor azért nem feküdtem le egy csajjal, mert otthon volt az öcsém... így utólag hülyén érzem magam, mert az álombeli öcsém nem áll összeköttetesben az öcsémmel... szerintem értitek.

Még az előző oldalon írta valaki, hogy elcsapatta magát egy busszal... én is azt szeretném elérni, hogy ilyen szinten tudjam irányítani az álmaim :) Legközelebb ugorj ki egy helikopterből, és írd le mi történt xD

2012. júl. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!