Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodom az álmaimat...

Miért álmodom az álmaimat férfitestben, miközben nő vagyok?

Figyelt kérdés
Persze nem mindig, de nem egy példa volt már rá. Az álmaimban pasi vagyok, és ez eléggé aggaszt. xD
2011. aug. 14. 12:59
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem lehet, hogy van egy kis leszbikus hajlamod?
2011. aug. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát eddig abszolút nem vettem észre.
2011. aug. 14. 13:27
 3/6 anonim ***** válasza:
Ilyen nekem is volt és lefeküdtem egy nővel. Nekem azt mondták, hogy ez azt jelenti, hogy uralkodni akarok valaki felett. Nem tudom... lehet hogy a hormonok. Nem akarok uralkodni senki fölött. :D
2011. aug. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
mert a tested, a nemed egy fizikai világhoz tartozó megnyilvánulás, vajmi kevés köze van hozzád. Álmaidban önmagad vagy, de sokszor a kinézeted idomul az álomhoz, és ahhoz a dologhoz, amire fel akarja hívni a figyelmed.
2011. aug. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Pont ez az egészséges! Itt szó sincs leszbikus hajlamokról, ne aggódj!!! Én például nagyon ritkán vagyok önmagam az álmaimban. Nem hogy a nemem, de a nemzetiségem és az álmomban beszélt nyelvem is mindig változik és sokszor látom kívülről magam. Ez teljesen egészséges és természetes.

Te nyitottan gondolkozol és jó a fantáziád, csak ennyi. Akik a napi problémáikkal vannak elfoglalva (hétköznapi életük helyszíneivel és szereplőivel) álmaikban, azok nem pihenik ki magukat rendesen. Az álmok aktívan kapcsolnak ki, pozitívan használjuk az agyunkat. A tévénézés passzívan kapcsol ki, nem hagy időt a fantáziának. Ha álmodban más valaki szerepében vagy, az életben is jobban tudsz alkalmazkodni másokhoz, toleránsabb leszel, nyitott látásmódot alakítasz ki. Ha pasi szerepében látod magad, ez segíteni fog a tartós heteroszexuális párkapcsolatodban, hiszen a helyébe tudod képzelni magad bizonyos helyzetekben. Szóval no para! Szerencsés vagy!

2011. aug. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nyugi ez velem is szokott lenni néha nagyon fura xD
2011. aug. 17. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!