Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez mitől van álom közben?

Ez mitől van álom közben?

Figyelt kérdés

Ha olyan személyről álmodok, akit a valóságban is ismerek, akkor sohasem úgy jelenik meg az álomban, mint ahogy tényleg kinéz, hanem valahogy el van torzulva, vagy nem is tudom hogy fejezzem ki.


Amennyiben valós személyről álmodok, mindig tudom, hogy kicsoda az illető, de úgy jelenik meg az álomban, mint aki torzító tükörbe néz. Ez másoknál is így van? Ha nem, akkor mitől lehet?


2011. okt. 2. 10:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Nálam is így néznek ki az ismerősök ... szóval nem csak te vagy így vele.
2011. okt. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én az ismerőseim mindig úgy álmodom meg ahogy kinéznek, meg azokat is akiket sosem láttam.

Ha már meghalt pl. papám úgy néz ki, mint mielőtt meghalt volna, ahogy emlékszem rá. Viszont vadidegeneket álmodok meg barátoknak, ismerősnek, és sosem láttam őket még később sem az életben!

2011. okt. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!