Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért történt ez álom közben?

Miért történt ez álom közben?

Figyelt kérdés
Nem volt egy kellemes álom. Arról szólt, hogy volt itt egy srác a szobámban, de én rájöttem, hogy borzalmasan néz ki, kissé lepusztult volt.. anyuék nem tudtak róla, mondtam neki, hogy menjen ki a teraszra, ugorjon le, és tűnjön el... Elég sok részlet kiesett, de utána elmentem hozzá, vmi történt a 2 között.. Ordítozott velem, én is vele, hogy hagyjon végre békén, nem érdekel.. elkezdte ráncigálni a kezemet. Erre én arra keltem fel, hogy a 2 kezemen szétroppantottam az ujjaimat. Egyáltalán nem szoktam roppantgatni, de így az álmom végén nagyon erősen, még utána is fájt.. Minek volt ez köszönhető, vagy miért csináltam?? Előre is köszönöm szépen a válaszaitokat! :)
2010. júl. 23. 22:12
 1/3 anonim ***** válasza:
azér mer nemtudom:D nekemis voltmár ilyen hogy doboltam az éjjeliszekrényen mer nemistudom mit álmodtam már..XD erősen hatott rád az álmod
2010. júl. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig a valóságban történt tetteid hatottak az álmodra.
2010. júl. 24. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem az érdekelt, hogy miért álmodtam ezt. Hanem, hogy miért volt ez az erős kéz szétroppantás?! Túlságosan beleéltem magam az álomba? :O
2010. júl. 24. 10:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!