Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Sírni álom közben? Éjjel...

Sírni álom közben? Éjjel olyan álmom volt, ami nagyon megviselt, és arra keltem fel h nedves a szemem, sírtam álom közben.

Figyelt kérdés
Veletek előfordult már ilyen?Hogyan lehetséges ez?
2010. dec. 26. 11:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Velem nem, lakótársamra vannak annyira hatással az álmai, hogy néha sírva ébred belőlük. Bár én is kíváncsi lennék, mitől függ ez, rám pl feleennyire erős hatással sincsenek az álmok.
2010. dec. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Velem is előfordult már néhányszor.

Sokszor álmodtam már azt, hogy megölnek vagy meghalok, ilyenkor vagy megszakad az álmom vagy nem. Ha nem, néha van, amikor azt álmodom, hogy a mennyben vagyok. Na, ilyenkor kezdek el sírni. Attól a mennyországtól, hiába nem hiszek a létezésében, szörnyen félek. Egyedül vagyok, egy hatalmas kékség az egész, középen meg egy fényesség...

Attól még nem sírtam, hogy meghalok, csak attól a helytől. Aztán felébredek éjszaka közepén, elpityergek félálomban, és tovább alszom. Reggel emlékszem, mi történt, de már csak nevetni tudok magamon, hogy ezért sírtam.

2010. dec. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
Velem gyakran előfordul, amikor pl meghal vagy megsérül álmomban egy családtag, vagy valaki, akit nagyon szeretek, és reggel, amikor felkelek elkezdek sírni.De van olyan h már könnes szemmel kelek.
2010. dec. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Én egy régi szakításomat éltem át újra, de teljesen más módon. Mikor felkeltem félálomban éreztem hogy zokogok, csak folyt a könnyem..aztán visszaaludtam.

Jelentheti azt, hogy még mindig megvisel, nem tudtam elfelejteni?

2010. dec. 26. 12:35
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

hát igen.

leginkább akkor sírhat az ember amikor neki legfontosabb dolgát veszik el.

pl.: gyereknek mi a legfontosabb?a szülei.

2010. dec. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy mélyen alvó ember nem tud különbséget tenni álom és valóság között,tehát azt hiszi,hogy valójában az a valóság.

Tehát egy tragikus álom alkalmával elképzelhető.Akit álmában se viselnek meg annyira a dolgok azt a valóságban sem.

2010. dec. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 emlya ***** válasza:
93%

Ez természetes, hiszen álmunkban dolgozzuk fel a nap eseményeit és a vágyaink is benne vannak, tehát, ha valaki

napközben is szomorú akkor ez teljesen normális, hiszen itt jönnek ki az érzéseink.

Amugy azt mondják, ha sirunk álmunkban, akkor másnap, vagy a közeljövőben vidámak leszünk. Úgy legyen!!!

2010. dec. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
nekem elég különös alvási szokásaim vannak. például álmomban "röhögök", és ezt onnan tudom, hogy a szüleim mesélik sokszor... vagy lefekszek úgy, hogy az ablak felé van a fejem, és felkelek fordítva ez is gyakran megesik :D de kiskoromban olyan is volt, hogy sírtam álom közben, de mikor felkeltemm ez átment rendes sírásba és kiabálásba is ... ez kb 6-7 évesen volt :)
2010. dec. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%

Sírás: Ha álmunkban sírunk örömteli napok elé nézünk, szerelmi életünk sok boldogságot hoz. Ha valaki mást látunk sírni, kimerültségünket, fáradtságunkat jelzi.

saját sírásod: múló bánat; megszabadulás, megkönnyebülés. Sírást, síró hangot hallani: régi, jobbára kényszerűségből elkövetett hibád; szorongatott helyzeted emléke. Síró embert látni: vetélytárs, akivel szemben mindent bevetsz.

2013. dec. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Anita0522 válasza:
100%
Nekem csak olyan volt hogy sirva elaludtam és álmomban is sirtam és reggel könnyes volt a szemem. De ez más
2014. máj. 31. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!