Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Tegnap rosszat álmodtam, de...

Tegnap rosszat álmodtam, de olyan volt mintha tudtam volna álom közben hogy az nem a valóság. Lehet ilyesmi?

Figyelt kérdés

Na szóval tegnap este egy nagyon rossz ,rémálmom volt.Álom közben úgyéreztem mintha tudnám hogy az nem valóság,hanem egy álom,és még olyan furcsa dolgokat csináltam álom közbe,hogy csípkedtem a kezem,próbáltam felébredni.Ezeken kívül olyan volt mint egy szokványos álom.Ilyesmi máskor is volt velem,de nem annyira erősen mint most.Ez lehetséges?És mitől van?

És előre szólok:nem vagyuk őrült,nem drogozok,még cigizni se cigizek,és általában nem hiszek az ilyen dolgokban.

F/13


2010. aug. 30. 10:52
 1/4 anonim válasza:
Azt sajnos nem tudom mitől van, de ilyen velem is elő szokott fordulni. Miközben álmodom, egyszer csak eszembe jut, hogy jéé ez nem is valóság! Kiskorom óta ha rémálmom van, szinte az elején rájövök, hogy túl kell esnem a nehezén, aztán felébredhetek :)
2010. aug. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
L/14
2010. aug. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Tudatos álmodás. Ez az amikor képes vagy megkülönböztetni az álmot a valóságtól. Az usában az agykontrollon kívül álomkontroll tanfolyamok is vannak, ahol az emberek megtanulják megkülönböztetni az álmot a valóságtól. Ezen kívül néhány trükköt is tanítanak, amit álmunkban használhatunk.

EGYRE KÉRLEK. FELEJTSD EL EZT AZ ÖNCSÍPKEDÉST ÁLMODBAN! A FÁJDALMAT AZ AGY SZÜLI. ÁLMODBAN HA MEGÜTÖD MAGAD AZ JOBBAN FÁJ MINT A VALÓSÁGBAN MERT EGY MAGASABB TUDATÁLLAPOTBAN VAGY.

2010. aug. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
F/15
2010. aug. 31. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!