Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Érdekes álom, majd valóság....

Érdekes álom, majd valóság. Volt hasonló élményetek?

Figyelt kérdés

Kb.8éve történt velem, hogy egyik éjjel egy kis kastéllyal álmodtam...hegyek voltak körülötte, fenyőerdő, a kastély halvány sárga volt, szép parkkal. Annyira emlékszem csak, hogy a parkban sétáltam, vmi rendezvény is volt ott és egy férfi futott utánam...nem tudom mit akart, de tudom hogy semmi rosszat...

Pár évre rá Ausztriában jártam, és kirázott a hideg, amikor megláttam az álmomban szereplő kastélyt.

És előtte én azt a kastélyt nem láttam sehol.

Mit jelent ez? Miért álmodhattam ezt és utána láttam is a kastélyt? A kastélynak milyen jelentése van az álomban?


2010. máj. 19. 19:24
 1/7 anonim ***** válasza:

Én egyszer egy dátummal álmodtam, és hogy valaki meg fog halni a családban.

2000.01.16.-án meghalt dédnagymamám, a megálmodott dátum napján...

Máig nem találtam magyarázatot.

2010. máj. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

KASTÉLY - Nem azért füllentesz, vezetsz félre másokat, mert hazug vagy, hanem mert Te magad sem vagy tisztában saját magaddal, mindenesetre alakoskodsz, pózolsz. Kastélyban eltévedni, bolyongani: ha félelemmel tölt el: nem igazodsz ki a világban; ha kedvedre való, érdekesnek találod: jóravaló kíváncsiság; őszinte érdeklődés az élet dolgai, más személyek iránt. Elvarázsolt kastély: jó humor, gazdag fantázia; ha félsz benne: saját ötleteidet bizarrnak találod; azt hiszed magadról, hogy kicsit dilis vagy, pedig csak eredeti gondolataid vannak.



Amúgy egyszer volt velem, hogy azt álmodtam nyerek a lottón. Másnap rohan a férjem be a szobába, hogy nyertünk. Csekény összeget de azért mégis valóra vált..:D

2010. máj. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szerintem az ilyesmi álmok mikor látsz egy olyan helyet ahol még sose jártál és ott röténik valami mint amit te leírtál, valószínűleg valamelyik előző életedben arrafelé éltél vagy ott történt valami veled. ( persze nem minden esetben) de más magyarázat szreintem nincs rá. Van ilyen hogy álmunkba előjön egy pár kép a múltból.
2010. máj. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Előző életedben láthattad azt a kastélyt.
2010. máj. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Nagyon durva az, amit írtál. ( első) sajnálom... :(

2010. máj. 19. 20:49
 6/7 anonim ***** válasza:
Én egy éjjel azt álmodtam, h tata meghalt. Éjjel 4kor fel ébredtem. Másnap hív anyukám, h tata meghalt éjjel 4 előtt néhány percel :(
2010. máj. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Néha ha nagyon mélyen alszunk és álmodunk, állítólag a lélek kiszáll a testből, és...hát elszáll. Bárhova el bír szállni. A te esetedben talán a kastélyhoz szállt. Mikor visszatér a testbe, felébredünk. És emlékszünk arra, hogy hol járt a lelkünk, csak azt hisszük, álom volt az. vagyis tulajdonképpen ez az álom. :)
2012. aug. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!