Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodtam rosszat?

Miért álmodtam rosszat?

Figyelt kérdés
Éjszaka azt álmodtam, hogy egy férfi (?) hatvanszor lőtt belém. Először egy vagy két lövést adott le, de én nem haltam meg - utána élvezte a fickó a kínzásomat. Meg előtte volt olyan, hogy talán belelőttek a hasamba és voltak következményei - erre már nem emlékszem. Nem néztem horror filmet, két filmet néztem: Nora Roberts - Holdfogyatkozás (kedvenc lett^^) meg a Kincs, ami nincs. Én már tippeltem arra is, hogy 22.30-kor mentem csicsikálni (addig gépeztem a film közbe) és hallottam már olyat, hogy célszerű éjfél előtt elaludni, mert ha utána alszunk el, nyugtalan lesz az álmunk. Nekem 1-1,5 óra kell, míg elalszom. KÉRLEK SZÉPEN BENNETEKET, KOMOLY VÁLASZOKAT KÉREK, EZ FONTOS!
2011. aug. 1. 10:04
 1/4 anonim ***** válasza:
másfél óra míg elalszol?? ember, ne az álmaiddal foglalkozz, az semmi ahhoz képest, h nem tudsz normálisan aludni... (am más: az agy az álmaidban a Téged foglalkoztató kérdéseket vetíti ki, valamilyen formában..)
2011. aug. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem azért nem alszok el 10 perc alatt mert nem tudok. A gondolataimat nem tudom kikapcsolni - olyankor ébren álmodom, egészen addig, amíg már nagyon fáradt nem leszek. Ha korábban alszom el, mondjuk kilenc óra fele, akkor 10 órakor már csicsikálok is. Ez a nyári szünet felborította a bioritmusomat.
2011. aug. 1. 10:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy hogy egy adott napon mit nézel meg milyen filmet. Nézhetsz egy nagyon egyszerű vígjátékot is és mégis lehet az hogy arról álmodsz ahogyan egy baltás gyilkos üldöz téged. Erre igazából nincs nagy magyarázat. A rossz álom az valami belső dolog miatt lehet, tehát ez jelentkezhet napokkal később is, lehet hogy pár nappal ez elött féltél valami dologtól, és most jött ki ez rajtad. Ezt igazából nem lehet el magyarázni. Hogy sokáig tart hogy el alszol az azért van mert nem vagy fáradt se testileg se szellemileg és a gondolataiddal játszol folyamatosan. Ez baromság hogy éjfél után már nyugtalanul alszik az ember, ez attól függ mennyire vagy elfáradva.
2011. aug. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, pontosan! A gondolataimmal játszom. Amikor lefekszem, akkor kezdek el a regényem folytatásán gondolkozni, akkor jönnek új ötletek, hogy mit csináljak másnap. Néha rohadt idegesítő az, mikor nem tudod kikapcsolni az agyadat - kicsit hasonlít a billentyűzet gombjaira. Folyamatosan pötyögteted őt.
2011. aug. 1. 10:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!