Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Olyan rosszat álmodtam! Így...

Olyan rosszat álmodtam! Így utólag viccesen hangzik de baromi ijesztő volt. Van jelentősége?

Figyelt kérdés

Ezt álmodtam:

Szomszédunk kocsijával elmentünk a szüleimmel és a legjobb barátnőmmel búzamezőt venni. Egy aluljáróban megálltunk, leraktuk a kocsit. A búzamezők szivacslapokkal meg drótkötelekkel voltak lefedve. Ott sétálgattunk, a szüleim a tulajdonossal beszéltek. Hirtelen viharosra fordult az idő. MI a barátnőmmel elindultunk az autó felé, oda az aluljáróba is benyúl a mező. Beültünk az autóba, egyszer csak bepattan mellénk egy német házaspár és azt mondta a férfi: ,,Megyünk, kicsi színfoltjai az életnek!" és a felesége a gázra taposott. Egyszer csak egy idegen utcában haladtunk az autóval. A barátnőm elájult. Én kinyitottam az ajtót és kiugrottam, a bnőmet is löktem. Egy villanás: és egy szobában találtam magam, ami úgy nézett ki, mint a tesiöltöző, csak kisebb volt. Ott volt két ajtó. Egy csomó osztrák ember sorbanállt egy asztal előtt. Az egyik lila kosztümös asszony rámförmed, hogy magyar vagyok, miért nem dolgozok. Én elkezdtem rángatni a jobb oldali ajtót, rángattam, üvöltöttem, nem nyílt. Aztán megpróbáltam a másik ajtót, az nyílt és mindenki kiröhögött. Kiértem egy folyosóra, ahol szakácsok bicikliztek, ott tekert a barátnőm is, hívott, hogy menjek. Leszaladtam egy kis lépcsőn, ott meg egy kórház volt, a Dokik c. sorozatból. Ott a folyosón meg ufókat boncoltak. A folyosó végén megláttam a szüleimet, épp túraruhát húztak. Ez a szoba egy ruhatár volt. Jött pár vegyvédelmi ruhás ember, akkor apukám a hóna alá kapott engem meg anyut és kitörte a vállával a régies, barokk ablakot és elfutottunk.

Nagyon ijesztő volt!!! CSAK ÉRTELMES választ várok

12/L


2010. szept. 18. 01:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mi lehet ennek az értelme, de én is mindig ilyeneket szoktam álmodni :) Sok összevisszaságot :))
2010. szept. 18. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
de nagyon ijesztő volt! sírva ébredtem!
2010. szept. 18. 02:53
 3/12 anonim ***** válasza:

Nem álmodtál rosszat. Hisz megmenekültetek.

Amúgy az agy a naplözben őt ért infókat próbálja feldolgozni ezekkel a zagyvaságoknak tűnő álmokkal. Filmélmények, tapasztalatok, iskolai dolgok, téged foglalkoztató dolgok, félelmeid stb stb keverednek.

Jelentősége nincs.

2010. szept. 18. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Elég zavaros álom, de aminek megtaláltam a jelentését:

valakit látunk, hogy elájul: valaki leszív minket.

Megszidnak az álomban: az életben dicséretet jelent.

kerékpár: apró baleset ér az utcán

Remélem azért valamiben tudutam segíteni:)

2010. szept. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
hát ez durva.de sztem nincs jelentősége csak tele van zagyvaságokkal az agyad.én is akko szoktam ilyesmiket álmodni.de az érzelmi életedet nem ártna ha szemügyre vennéd,mert lehet abban nincs rendben vmi.
2010. szept. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!
2010. szept. 18. 23:15
 7/12 anonim ***** válasza:

Feldobtad a napom :D picit vicces..

utálod az osztrákokat?xD

2010. szept. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én is szoktam ilyen zagyvaságokat álmodni,de sok félelmetes nekem is volt.:S
2010. szept. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

9:18-as velemenyet fogadd el,


es kezdjel el relaxalni, ne nez TV-t es keruld az olyan temakat, amiben nem vagy otthon, tehat nem erted.


Talalj egy technikat, amivel kitudod kapcsolni az elmedet, es nem gondolkozol, lehet barmi, de arra torekedj, hogy sikeruljon azt az allapotot elerned!

2010. szept. 27. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

egyszer én is álmodtam egy hasonlót:

a szüleimmel elmentünk a postára, mi a testvéremmel a kocsiban maradtunk. ekkor bejött két idegen ember, és 100-zal hajtottak el. Én pofonvágtam őket és kihajintottam a kocsiból, utána (még nincs jogsim) gyorsan visszamentem a parkolóba, aztán jöttek a szüleim,hazamentünk és vége.

2010. szept. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!