Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Olyan rosszat álmodtam! Így...

Olyan rosszat álmodtam! Így utólag viccesen hangzik de baromi ijesztő volt. Van jelentősége?

Figyelt kérdés

Ezt álmodtam:

Szomszédunk kocsijával elmentünk a szüleimmel és a legjobb barátnőmmel búzamezőt venni. Egy aluljáróban megálltunk, leraktuk a kocsit. A búzamezők szivacslapokkal meg drótkötelekkel voltak lefedve. Ott sétálgattunk, a szüleim a tulajdonossal beszéltek. Hirtelen viharosra fordult az idő. MI a barátnőmmel elindultunk az autó felé, oda az aluljáróba is benyúl a mező. Beültünk az autóba, egyszer csak bepattan mellénk egy német házaspár és azt mondta a férfi: ,,Megyünk, kicsi színfoltjai az életnek!" és a felesége a gázra taposott. Egyszer csak egy idegen utcában haladtunk az autóval. A barátnőm elájult. Én kinyitottam az ajtót és kiugrottam, a bnőmet is löktem. Egy villanás: és egy szobában találtam magam, ami úgy nézett ki, mint a tesiöltöző, csak kisebb volt. Ott volt két ajtó. Egy csomó osztrák ember sorbanállt egy asztal előtt. Az egyik lila kosztümös asszony rámförmed, hogy magyar vagyok, miért nem dolgozok. Én elkezdtem rángatni a jobb oldali ajtót, rángattam, üvöltöttem, nem nyílt. Aztán megpróbáltam a másik ajtót, az nyílt és mindenki kiröhögött. Kiértem egy folyosóra, ahol szakácsok bicikliztek, ott tekert a barátnőm is, hívott, hogy menjek. Leszaladtam egy kis lépcsőn, ott meg egy kórház volt, a Dokik c. sorozatból. Ott a folyosón meg ufókat boncoltak. A folyosó végén megláttam a szüleimet, épp túraruhát húztak. Ez a szoba egy ruhatár volt. Jött pár vegyvédelmi ruhás ember, akkor apukám a hóna alá kapott engem meg anyut és kitörte a vállával a régies, barokk ablakot és elfutottunk.

Nagyon ijesztő volt!!! CSAK ÉRTELMES választ várok

12/L


2010. szept. 18. 01:07
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
igen, nagyon nem kedvelem az osztrákokat xD szerintem azért álmodtam, mert túl sokat vagyok velük
2010. szept. 27. 18:41
 12/12 anonim ***** válasza:
Álmodtam hasonlót. Egy üvegkockában ébredtem az iskolateremben. Pingvinek kocogtak a teremben és volt egy kékes sárgás nagy kövér Pingvin valami Pengud Császár néven. Ö az egyik asztalon állt és a nyakában egy síp volt,és egy farmer dzsekit hordott és egy pirosas repedt kalap volt rajta. A üvegkocka repülni kezdett és amerre ütöttem a kockát arra repültem. Pengud Császár azt mondta:Ezt hogy csinálod? Te.... SEREG UTÁNA! Én repültem és egy láncra volt kötve csomó Csillámfaszláma és morogtak. Én repültem és az ajtót valahogy úgy leszakítottam úgy hogy repült anélkül hogy elferdült volna repülés közben(megjegyezném hogy lezsugorodott mikor leszakadt) Aztán felrepültem az égbe a kockával és egy cső kijött belőle és elkezdett kicsi Garfield-okat lőni. a Csillámfaszlámákat lelőttem velük és felkeltem. Nagyot nevettem
2013. márc. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!