Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az Álom?...

Mit jelenthet ez az Álom? Ijesztő.

Figyelt kérdés
Sziasztok!Soha nem tettem fel még ezzel kapcsolatosan kérdést,de most szó szerint megijedtem a saját álmomtól és folyamatosan ez jár az eszembe.Az volt a lényege,hogy nyitottam volna ki 1 kaput,és 1 nő megfogta a kezem,aki azt mondta,hogy a kishúgom végtagjai nagyon megégtek.Nem hittem neki és erős tiltakozásba kezdtem,elmentem valahova.Azután hirtelen reggel lett,és láttam a kishúgomat nagyon csúnya és eltorzult testtel,ami nagyon megvan égve.Ez azért is nagyon durva,mer nekem ő a legeslegfontosabb az életembe,és nagyon nagyon rossz volt úgy látni.Vajon mit jelenthet ez a horrorisztikus álom? Előre is köszönöm
2011. okt. 2. 13:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Félted, hogy nehogy valami rossz történjen vele.
2011. okt. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vigyázz a hugodra. Ez egy előjel is lehet.
2011. okt. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, félted, de nem csak ennyi, hanem túl sokat agyalsz azon, hogy valami történik vele, és ezt így dolgozza fel az agyad.
2011. okt. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igazatok lehet,túlságosan is féltem..hisz már csak ő van nekem.Köszönöm a válaszokat
2011. okt. 2. 13:54
 5/8 anonim ***** válasza:
85%
Az álom kis betű.
2011. okt. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Sajnálom,hogy csak ő az egyetlen neked :(
2013. ápr. 1. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
de ő legalább itt van :))
2013. ápr. 3. 02:36
 8/8 anonim válasza:
Ja :)
2013. ápr. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!