Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit jelent ez az álom? Nagyon...

Mit jelent ez az álom? Nagyon fura ijesztő volt

Figyelt kérdés

Azt álmodtam hogy egy hosszú lépcsőn kellett felmennem és egy öregember kísért fel a legtetejére.Mikor felértem akkor kiderült róla hogy ő Isten és arra kért hogy ugorjak le hogy újra a Földön lehessek.De azt mondta hogy ha rosszul ugrok akkor meg is halhatok...Ugrottam minden tiszta fehér aztán álmomban kinyílt a szemem(tehát ezt is álmodtam).Jah meg olyasmit is beszélt hogy ha rosszul ugrok akkor megjelenik a kaszás és szenvedni fogok xD

Bocsi most tuti hülyének néztek az álom miatt de le kellett írnom :S


2009. szept. 13. 11:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
talán nehéz döntés előtt állsz. vagy fontolgatsz magadban valamit egy ideje.
2009. szept. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

nem tom, csak te tudhatod, mit jelent :D

én meg azt álmodtam, hogy szívemben az ideg folyamatosan remegett. de most attol parázok, mivan, ha nem, is álom volt, hanem tényleg remegett. de végülis csak jobb lessz a földalatt :D 21/f

2009. szept. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

3 interpretációm van:

1. Valami célod van amit el akarsz érni, de úgy érzed, hogy nem vagy rá képes, hogy ezt egyedül megtedd. Kell valaki, hogy segítsen neked, és valószínűleg félsz attól is, hogy nincs olyan ember aki képes lenne erre.

2. Halálfélelmed van. Pontosabban úgy gondolom, hogy félsz valamitől ami számodra ismeretlen, de mégis tudod, hogy veszélyes és rossz (a halál is ilyen végül is).

3. Hasonló mint amit az első mondott. Valami döntés előtt állsz, és hezitálsz. Vagy valami kihívás elött, és félsz, hogy nem sikerül.

2009. szept. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!