Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit jelenthet ez az ijesztő álom?

Mit jelenthet ez az ijesztő álom?

Figyelt kérdés

Nem szoktam ilyeneket álmodni, még a legnagyobb idegbajom közepette sem, de tegnap éjjel elég szőrnyűt álodtam.

Mindenre már nem emlékszem, de rengeteg vér, szétszabdalt ember volt benne, és arra konkrétan nem emlékszem, hogy én tettem volna valamit, csak arra, hogy próbáltam elrejteni a nyomokat.

Nagyon undorító volt.

Ilyen hatalmas lenne bennem az agresszív lennék?

23L


2009. dec. 25. 10:41
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem, az álmokat ritkán kell szó szerint értelmezni.


Inkább azt mondanám hogy lehet valami olyat tettél, amit nem szeretnél hogy kiderüljön, de a nyomait nem sikerült teljesen eltüntetned, ezért benned motoszkál az érzés, hogy mi lesz ha kiderül? Ennek a lelkiismeret furdalásnak a kivetülése is lehet.


Ha nem így van, akkor lehet hogy csak szimplán álmodtál egy hülyeséget. Velem is szokott ilyen lenni, főleg mikor idióta filmeket nézek lefekvés előtt.

2009. dec. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Mostanában alapba is kicsit agresszív vagyok efelé az ember felé.

Bár lehet tényleg csak hülyeség, csak fura.

2009. dec. 25. 18:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!