Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az, ha azt álmodtam...

Mit jelent az, ha azt álmodtam, h meghalt anyukám? Ugye nem rosszat jelent?

Figyelt kérdés
2010. okt. 6. 16:00
 1/7 anonim ***** válasza:
ez csak azt jelenti, hogy volt vele egy problémád és az sikeresen lezárult, megszűnt.
2010. okt. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Reméljük,hogy nem álmodtad meg(nem valószínű).Több oka is lehet,amiért ezt álmodtad,ha racionális akarok lenni,ez egyfajta belső félelem lehet Nálad,vagy hasonló dolgokon gondolkodtál előzőleg.Spirituálisan nem tudom mit jelenthet.Minden esetre ezután lehetőséget kapunk,hogy jobban figyeljünk az anyukánkra,mert valóban bármikor elmehet,és mi azt érezhetjük:nem szerettük eléggé.
2010. okt. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A halál lap a kártyában pl. 1 dolog lezárását jelenti, ahogy az álmokban is, de nagyon ritkán utal az élet végére. Ez nálad vlsz mást szimbolizál, mint az előző kommentelő írta, talán 1 vitás helyzet, v. nézetletérés. Az is lehet, hogy a gyerekkorod, a nagyon szoros kötődés lett lazább. Én is álmodtam ilyet anyukámmal. Arra döbbentett rá, milyen fontos nekem, és h a szeretteim bármelyik pillanatban +halhatnak. Ezért azóta megpróbálom jobban kimutatni feléjük a szeretetemet, és kevesebbet vitatkozni velük.
2010. okt. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

nem volt semmi vitás helyzet, csak mindig félek h történik vele valami ( xd) aztán lehet h ezért k

köszi

2010. okt. 6. 16:42
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha megálmodod valakinek a halálát az sokáig fog élni.
2010. okt. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az elöttem szolohoz. Igy van,aki álmodban meghal ,az hosszu életet fog élni. :)
2010. okt. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Erdélyi öregasszonyok mondták nekem, hogy álomban a halált a ló jelenti. :)
2010. okt. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!