Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mitől vannak a rémálmok?

Mitől vannak a rémálmok?

Figyelt kérdés

Nekem több éve rémálmaim vannak napi szinten. Hol erősebbek, hol kevésbe azok.

Próbáltam már a tudatos álmodást, gyertyát is gyújtottam már, táltoshoz is jártam, EFtn is voltam...etc. Szóval kipróbáltam már mindent, de nem múlnak el.

Egyik sem visszatérő, és nem találok kapcsolatot sem köztük. Mindegyik más és más miatt félelmetes. Mitől lehet ez??


2011. máj. 28. 12:45
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 0030. neked is, ugyanazt tudom mondani, mint a kedves kérdezőnek, kerüld a negatív érzéseket, tetteket és gondolatokat, az ellenségeskedést, bosszúvágyat, haragot, mások lenézését, irígységet, sóvárgást, hadd ne soroljam tovább, légy hálás mindenért amid van.törődj többet a lelkeddel, vedd észre a szép dolgokat(több is van, mint gondolnád)és nincs mitől félned.szeresd magad kicsit jobban és ne problémázz feleslegesen,megoldódik minden a maga idejében.
2011. máj. 30. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!