Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mitől vannak a rémálmok?

Mitől vannak a rémálmok?

Figyelt kérdés

Nekem több éve rémálmaim vannak napi szinten. Hol erősebbek, hol kevésbe azok.

Próbáltam már a tudatos álmodást, gyertyát is gyújtottam már, táltoshoz is jártam, EFtn is voltam...etc. Szóval kipróbáltam már mindent, de nem múlnak el.

Egyik sem visszatérő, és nem találok kapcsolatot sem köztük. Mindegyik más és más miatt félelmetes. Mitől lehet ez??


2011. máj. 28. 12:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Figyelj valójában a visszatérő rémálmok egy dolog miatt vannak. Ez a részleges alvásparalízis !


Más ha az ember egyszer egyszer rosszat álmodik és más ha sorozatban. Ilyenkor azt lehet csinálni, hogy kerüli a koleszterindús ételeket. Emúlgeáló szereket fogyaszt és sokat sportól. Ellenben keress fel egy helyi pszichiátert, mert esetleg kapsz tőle hasznos gyógyszert amitől visszaregenerálódhat az elhalt agyterület.

2011. máj. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
sok zöldséget és gyümölcsöt is eszek, erre nagyon figyelek. Sportolok mindennap (kell is, meg mondták már sokan, hogyha jobban elfáradok, akkor talán jobban fogok majd aludni. nem jött be...sajnos)
2011. máj. 28. 12:55
 3/11 anonim ***** válasza:
eszel lefekvés előtt? vannak félelemeid valamitől? megfelelő testhelyzetben és kényelmesen alszol?
2011. máj. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Smartguy86 ***** válasza:
100%
A gyakori rémálmok a stresszes életmód miatt vannak. Folyton aggódsz valami miatt, akár már tudat alatt is, és ez meglátszik az alvásodon is. Táltosokat, meg gyertyázgatást felejtsd el, attól nem oldódnak meg a gondjaid!!! Oldd meg őket, és akkor majd nyugodtan alszol!
2011. máj. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

nem eszek lefekvés előtt,hiperszuper matracom van, amin napközben olyan jókat alszok, de este...pedig nem félek a sötétben. Meg próbálok jó dolgokra gondolni alvás előtt :(

igazából nem tudom milyen problémám/félelmem lehetne. Ezekkel csak pszichológus foglalkozik? mert dilibogyót nem szívesen szednék

2011. máj. 28. 14:54
 6/11 Smartguy86 ***** válasza:
100%
Pszichológus nem szokott dilibogyót adni, az a pszichiáter. Igazából jobb először, ha elgondolkozol előbb te, hogy mi lehet a baj, aztán ha nem tudod, akkor ülj le szüleiddel is, vagy a pároddal, hátha ők látnak olyat, amit te nem veszel észre (van ilyen).
2011. máj. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
60%
Rühellem mikor a hozzád hasonlók dilibogyókat emlegetnek ezzel mintegy ledegradálva a mentális betegeket. Basszus miért kell? Dilis vagy te a rémálmaiddal együtt.
2011. máj. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Érdemes lenne keresned szakembert, akivel elbeszélgethetsz erről (pszichológus)
2011. máj. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
persze, álmaid a gondolataid következményei, elég elkezdeni, újragenerálódik nap-nap után.Tanuld meg a gondolataidat irányítani, mert ha nap közben azon agyalsz, hogy vajh miért álmodtam ilyen rosszat, sőt még újra végigpergeted azokat a rossz álomképeket, azzal már újrarögzítetted az egészet.semmit nem irányíthatsz, de a figyelmedet igen.Kerüld a negatív érzéseket, mert a hasonló a hasonlót vonzza(ez olyan törvény, ami ellen nincs védelem)számodra kedves dolgokkal foglalkozz, kellemes helyekre menj, hogy megtépázott idegrendszered megnyugodjon, és akkor az álmaid is engedelmeskednek.
2011. máj. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Szia. Nekem is rémálmaim vannak, De csak egy hete.. És mindennap, ráadásul erősek. :( Már napközben is fáradt vagyok miattuk és lehangolt. Sajnos nem értem miért vannak. Nekem sosem voltak.
2011. máj. 30. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!