Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Magány? Rémálmok? Olyan...

Magány? Rémálmok? Olyan szinten kikészültem és időről időre kikészülök

Figyelt kérdés

Olyan szinten kikészültem és időről időre kikészülök ,hogy mindenre alkalmatlan vagyok. Egyik legfőbb és legkilátástalanabb harcom a magánnyal van. Nincs senkim csak a szűk család. De ővelük sem annyira szoros a viszony. Teljesen magam vagyok,és valahogy ez a magányosság is a családomból jön. Sosem voltak körülöttünk igazi kapcsolatok barátságok. (Csak kínos rokoni feszengések egy egy kötelező ünnepnél.)


És itt jönnek az álmok ..a magánnyal álmodni, az izolációt a teljes magmaramaradást,hogy senkit nem érdekelek .. -leírni se tudom szavakkal azt a fájdalmat amit érzek ébredés után.


Mindig biztatom magam h majd egyszer jobb lesz ..sosem ..

(pszichológusnál jártam de nem tudott segíteni)


Az idegrendszerem egy kikészül teljesen ...


Kétségbe vagyok esve :(:(


2011. júl. 15. 20:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Tudom hogy nehez, de probalj meg kapcsolatokat teremteni/ baratokat szerezni.
2011. júl. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Velem is hasonló a helyzet. Próbálkozom, de nem nagyon tudok kapcsolatokat teremteni. szerintem te is próbálkozz akkor is ha érnek csalódások.
2011. júl. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Ne add fel,ismerkedj,ne légy gyenge,nem mindig marad ez így,de csak akkor ha bízol magadban
2011. júl. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én azt szeretném kérdezni: nem tudsz vagy akarsz?
2011. júl. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
írj egy privát üzenetet nekem, és adok egy linket
2011. júl. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

úgy érzem pont amiatt mert nincs energiám semmire, a rossz alvás miatt ..egyszerűen nincs igazán erőm. Nekifutok a változtatásnak ..de általában uoda térek vissza. Pedig egy életszerető embernek tartom magam ..-csak ez a kilátástalanság a legrosszabb.. hogy úgy érezm képetelen vagyok tartós eredményt elérni :(

Mind az alvásban mind az emberi kapcsolatokban.


Tényleg nem tudok igazán kit felhívni , és még csak egy jó programot se tudok szervezni .Egyedül meg nem megyek mert úgyis kinéznek egy 30hoz közelálló egyedül érkező nőt mindenhonnan. Ezt már sajnos tapasztaltam ..

2011. júl. 16. 00:53
 7/9 anonim ***** válasza:

Ennek a negatív hozzá állásnak van köze a külsődhöz?


Mármint az e fajta kóros depressziós hajlamok leggyakrabban ehhez hasonló dolgokból adódnak.


Nekem van egy barátom aki 7-éve A (kövér disznó) kifejezés jobban jellemzett.


Ő neki is pont ugyan ilyen problémái voltak.

Egyszer elsírta, hogy őt csak kihasználják, nincsenek barátai és még nem volt csaja <- (19évessen)


Nos helyette nem cselekedhettem, de amikor csak alkalmam nyílt, biztattam.

És az lett az eredménye, hogy személyi edzőt fogadott fel.

és ekkor megváltozott az élete.


Lefogyott, megismert egy lányt, majd csalódott a lányban, aztán megint kapott tőlem egy nagyadag biztatást, most megint van barátnője és azóta lettek új barátai.

Most boldog.


Előtte szét volt csúszva, egy a számítógép nyújtotta anonim élete volt, most meg alig ül a gép elé mert mindig leköti magát valakivel.


Neki ez változtatta meg az életét.

Minden esetre ne sanyargasd magad mert az nem vezet jóra.


Az egyik kollégám mondogatta mindig ilyen esetekben:

"Kitartás! Lesz ez jobb is csak ez a kis jó múljon el ami most van." ;)

2011. júl. 18. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm h írtál !


Nehéz mert egyáltalán nincs semmi kirívó bennem sőt .Olyan jelentéktelennek érzem magam .asszem erre mondják átlagos,meg jellegtelen ..-igen mikor sminkelek mikor, jobban megerőltetem magam jól tudok kinézni az alkatom szerencsére olyan h akármennyit ehetek akkor is maradok ua kg, magas vagyok normál testalkattal(nem sportos ) ..


inkább ..butának tartanak -mondjuk én is magam (mikor szőke voltam még rosszabb olt a helyzet )..ehhez pedig a fejem lehet ellenszenves vagy inkább 'groteszk' az emberek számára. mert mondták már h van valami távolság tartó az arcomban meg h nem mernek odajönni -de én mindig MINDIG kedves vagyok mosolygós, a személyiségem is maximálisan empatikus -az arcberendezésemen meg nem tudok változtatni ..áhh -nem tudom mi a megoldás .. :(


mégegyszer köszönöm!


Hátha egyszer én is megtalálom aki hisz bennem és aki nekem is uo fontos lesz,akár barát ,akár kapcsolat és akkor majd elhihetem h nekem is jár a boldogság,harmónia meg ehhez hasonlók ..

2011. júl. 18. 00:40
 9/9 anonim ***** válasza:

A leírásodban azt vélem kivenni, hogy te többre tartod mások véleményét mint a sajátodat.

És ez által azt értem hogy, a saját véleményeidet kevesebbre tartod a publikum előtt.


A kérdés, hogy kinek akarsz megfelelni a tömegnek vagy saját magadnak?


Én pl: saját magamnak akarok megfelelni, a baráti társaságom elfogad olyannak amilyen vagyok, és ez fordítva is így van.

Engem a barátaim tudálékosnak tartanak, de ezt a részemet elfogadják és elnézik, mert e mellet más tulajdonságaim is vannak.

A fizikai megjelenésről még soha sem kerültünk vitába egymás között.

(hiába a barátok elfogadnak olyannak amilyen vagyok)


Ami még hátráltató tényező lehet, az, az, idő közben kialakult gátlások, amik még jobban ellehetetlenítik az embert a szocializálódásba.


Bármi össze tudja hozni az embereket ismerkedés gyanánt, lehet munka, életszemlélet, szabadidős tevékenység, hobbi...

Én így ismerkedtem meg kb: 1éve egy haláli jó társasággal.

Azóta majdnem minden második hétvégén együtt sörözgetünk és nagyokat sztorizunk.


Szóval a lehetőségek ott vannak mindenütt csak ki kell aknázni. ;)

2011. júl. 18. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!