Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Hirtelen rémálmok, mitől?

Hirtelen rémálmok, mitől?

Figyelt kérdés

tegnap azt álmodtam hogy "a nappalink egy kész kínzószoba volt,tele volt fürészekkel,az évfolyam társamba csak úgy járkált egy kés.majd a barátnőimmel kicsit félve leültünk a kanapéra,és senki élő nem volt rajtunk kívül a szobába.majd egy asztali lámpát felkapcsoltam és egy nagy villanást láttam(egy szellemet) aki lecsapta az áramot,és ekkor döbbentem rá hogy a szoba televolt szellemekkel",majd felébredtem

ma azt álmodtam hogy "a barátaimmal voltam és egy lajhár(XD) kergetett,de nagyon megvoltam rémülve mert úgye a lajhár lassú,ez meg olyan gyorsan futott után mint ahogy én futottam,hegynek felfele futottam haza,teljesen ismeretlen uton,majd egyszer csak a pincénkbe kötöttem ki.felmentem a nappaliba és megkellet volna szólalnia a riasztónak,de nem szólalt meg erre hallom hogy anyukám jön mögöttem egy ember nagyságú kézifúróval és azt mondta hogy bekellet fúrnia a házba mert nincs áram(XD).előbukkant egy férfi aki a vizvezetéket akarta megjavítani,lementünk egy csatornaába ahol a csatorna falán emberi lábnyomok voltak,és a férfi azt mondta hogy ez gond,erre hirtelen látom hogy a lajhár nagyon gyorsan úszik felém,gyorsan megrángadtam anyukámat és sikítoztam",majd felébredtem

még mindíg nagyon félek,nem tudom őket elfelejteni,és már vagy fél éve nem állmodtam rosszat.

mitől vannak ezek a rémálmok,mert Karácsony van,boldog vagyok,nem értem.

14/L


2010. dec. 25. 11:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Heheheh na végre valami érdekesség :D

Ez a lajháros vicces, jót nevettem rajta :D:D


Egyébként meg semmit se jelentenek az álmok sajnos. Kiszámíthatatlan, hogy mit fogsz álmodni, annyi biztos, hogy emlékekböl állnak össze...

2010. dec. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A karácsonyi töltöttkáposzta lesz a bűnös.:)
2010. dec. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

:D nem ettem töltött káposztátXD

az 1. álom jöhet a Fűrész 7-ből,de nagyon élveztem azt a filmet,tetszett..nem értem

a másodikhoz meg az hogy az elején simogattam a lajhárt,nem tudom az honnan jött XD

2010. dec. 25. 12:07
 4/6 anonim ***** válasza:

Eh.. fürészt nézel.. :D

Én nem bírnám megnézni :)

2010. dec. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Bretso ***** válasza:
Karácsony van sokat eszel ilyen álmaid lesznek. Az álmoknak az égvilágon semmi jelentésük nincsen.
2010. dec. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az ilyen álmoknak tényleg nincs jelentésük. :) Nekem is volt rémálmom, pont négy napja, csak engem egy lápszörny, egy lángoló kés, meg két farkas üldözött. De aztán betudtam az egészet a mértéktelen ünnepi kajázásnak meg egy film egymás után ötször való megnézésének. XD
2010. dec. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!