Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Rémalmok? Mit jelent, mitol van?

Rémalmok? Mit jelent, mitol van?

Figyelt kérdés

Tegnap azt almodtam, hogy egy buliban voltam a barataimmal a hegyen es a fuben egy hosszu, barna kigyo kuszott korulottem. Megprobaltam felugrani vagy felallni, de nem sikerult. Kb. 10x megprobaltam es nagy nehezen sikerult. Aztan hirtelen felugrottam egy kad szelere( persze a kertben:D). Utana feltekeredett a zuhanyfuggony tartojara es az arcom elott szetnyitotta a szajat...:( Aztan majd szivrohamot kapva felugrottam az agyambol, 5:15-kor. :( Aztan 10-ig aludtam kb. es megint remalmom volt. A hazunk tele volt szellemekkel akik meg akartak olni. Volt egy hatalmas gyonyoru furdonk amit sosem hasznaltunk es ugy dontottem kiprobalom(nem ertettem miert nem hasznaljuk)... Hat megertettem... Az volt a demonok kedvenc helye, az ossze nagy tukrot osszetortek, az osszes furdosot es golyokat meg mindent kiburitottak. En elrohantam es az ajto becsapodott. Egesz este szakado esoben kint ultem a nyitott teraszon, mert a szuleimet vartam. Kiderult, hogy anyukam szult. :D Samantha lett a neve... Aztan megint volt valami nagyon ilyeszto amitol felebredtem.


Ma pedig fel 6 fele sikitani probaltam, de nem lett olyan hangos... :D Szerencsere, de gondolom a szuleim igy is hallhattak. A nagyapammal almodtam, nem emlekszem pontosan mit csinaltunk anyukammal(az o apja). Az volt a lenyeg, hogy a papam megorult. Gyilkos lett. :(:( Aztan az utcan futottam elotte. A kihalt regi utcankon, egy vadaszpuskaval lott ram. :'( Es en odafutottam a ket Sherrifhez. :D Igen, tudom. Es mondtam nekik persze angolul, hogy egy gyilkos van ott es meg akar olni. Kozben meg sirtam, hogy a papam megorult. Utana meg nem sikerult elkapniuk. Mi hazamentunk mintha mi sem tortent volna es valamit nagyon el akartunk lopni tole. Egy bizonyitekot. De kozben apukam is megjelent.. Aztan hirtelen megint hazat neztunk, es hazibuli volt. Mindenhol az evfolyamtarsaim(foleg fiuk) buliztak. Ezutan megjelent Hitler is vagy egy hasonlo szemely aki meg akart olni minket. Mindenhol viz volt amugy. Nagyon mely, koszos viz. Mint egy kut vize, nagyjabol olyan amibol kizart, hogy elve ki tudj jonni. Tudok uszni, de rettenetesen feltem attol, hogy bele fog lokni Hitler. Meg akart olni engem es apukamat, mert anyukam kellett neki. XD Aztan elfordult es dumalt, es valami feljott a viz tetejere, egy mobil talan. Feltunk, hogy meglatja, apukam ott akarta tartani, hogy amig kiveszem ne lassa meg. Majdnem belezuhantam amikor nyultam erte, mert odebb csuszott. De apukam elkapott es a labaval odahuzta, es lenyomta a viz ala mert Hitler visszafordult. Aztan valami tortent amiert apukamnak bele kellett ugrania a hideg, mely vizbe. En meg majdnem szivrohamot kaptam, hogy egyedul maradtam es apukam meg fog halni, anyukamat pedig Hitler elrabolta. Aztan valahogy apukam visszatert, de ekkor az osszes koszos vizbol padlo lett. Es apukamnal volt az a valami, aztan Hitler eltunt abban a hazibuliban. A lepcson nem birtam felmenni 3x az utolso fokon. Ez amugy visszatero, mert talan 3 hete neztunk egy emeletes hazat es annyira siettem, hogy megcsusztam a lepcson. Mindez utan visszakerultunk a papamhoz, es meg akart olni minket mert rajott. Nem tudom mi tortent de sikitottam. :(:(:( Es nagyon faradt voltam, amikor felebredtem. Visszaaludtam es megint ilyen almom volt. Pokokkal almodtam, amint megfurodtem elojottek es felmasztak a torolkozomre.. Nagy fekete pokok, amik amugy vannak is. :D Innen is ugy ebredtem, mint akit 30 oraja ebren van. Hasonlo eset is megtorten, meg Aprilisban. Marmint az ebrenlet. :D Mik ezek az almok?? Mit jelentenek? Mar ezer eve nem is neztem horrort. :( Csak imadkoztam mert feltem. :( Koszonom

16/L


2011. máj. 25. 15:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Volt egy nagyon rossz álmod. Nem kell feltétlenül jelentést tulajdonítanod neki. Nyugodj meg, előfordul ilyen
2011. máj. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
még sosem olvastam ilyen csodálatosan komplex álom-együttest :) majd írok tippeket, még gondolkodom, szerintem összefüggnek
2011. máj. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hat eleg komplikalt volt!!! :) Okes.
2011. máj. 25. 22:01
 4/12 anonim ***** válasza:
Két dolgot javaslok. Neurológust, és szihológust.E Szinte bármi lehet. Egy biztos. Ha ezek az álmok ilyen félelmetesek, nagyon gyorsan meg kéne szabadulni tőlük, nehogy hatással legyenek az életedre, vagy fóbiák alakuljanak ki belőlük.
2011. máj. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy bezavart a loam. Most koltozott be es meg ismerkedik az uj otthonaval. Eltart par napig.... :/
2011. máj. 25. 22:14
 6/12 anonim ***** válasza:

Ha megnézed, mindegyik álmodban van valami közös: a víz.

Álmokban a víz leggyakrabban a tudat mély rétegeit jelképezi, a tudattalant, az elfojtott tartalmakat.

Én leginkább az utóbbira tippelek, amiatt a jelenet miatt, amikor valami feljött a víz felszínére, amit el akartatok rejteni "Hitler" elől.


Van egy másik visszatérő motívum is: a férfi. A kígyó az tipikus megjelenítése a férfi szexualitásnak, valószínűleg a fallikus alakja miatt. A tantrikus szimbolikában is kígyóként ábrázolják a gyökércsakrából eredő szexuális energiát. A többi férfialak az apukád, nagypapád, Hitler és a két sheriff. Utóbbiak kivételével szinte mind agresszívak és ellenségesek. Meg ugyea házibulin is főleg fiúk voltak.


Anyukád inkább passzív félként jelenik meg, először szül. Ha láttad a Dallas c. sorozatot, akkor a Samantha név az utalás lehet a gyenge női jellemre, ha nem akkor lehet hogy csak véletlen név, de el kéne gondolkodnod azon hogy hol hallottad. Másrészt a szülés jelentheti a megfelelést a hagyományos női szerepnek, egy kényszert. Az is érdekes, hogy a "férfiak" úgy kezelik anyukádat, mint egy bábot, akit meg akarnak szerezni.


Amikor először olvastam, egyből arra gondoltam, hogy egy meleg fiú vagy, akinek még nem esett le a dolog, de aztán láttam, hogy lány vagy :)

Nyugi, szerintem ez az álom csak a pasikról szól, és arról hogy már nem vagy gyerek. De mindenképpen gondolkodj el rajta. Szerencsés vagy hogy ennyi részletre emlékeztél.

2011. máj. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem mintha irigyelnélek, de én egyetlen álmomra sem emlékszem... túl mélyen alszom. Hiányzik kicsit.
2011. máj. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
:D Hat a Dallasbol csak par reszt lattam, de emellett sok helyen hallottam mar! Samantha Fox foleg es egybol o is ugrott be.Na meg Utodomra utokben is volt azt hiszem. Koszonom a hosszu valaszt! A masik visszatero almom alt.-ban, hogy leesem egy letrarol. Es a legtetejerol. Na es amikor majdnem leertem erzek valamit, valami furcsat es azonnal felebredek. :D
2011. máj. 26. 21:14
 9/12 A kérdező kommentje:
Továbbra is tartanak... Már annyira rosszul érzem tőlük magam.. :( Tegnap egész este (álmomban és élőben is kicsit) sírtam... Azt álmodtam, hogy az a srác aki nagyon tetszik meghalt.:( Azt hiszem szeretem, de nem tudom még. :D Meghalt, és már jártunk, aztán állandóan zokogtam az iskolában is a folyosó közepén... A többiek meg körbeálltak és arról beszéltek, hogy azért sírok mert meghalt a barátom. De senki nem segített, vagy vígasztalt meg...:( Azután pedig nem bírtam belenyugodni a halálába.. A gonosz(:D) nevelőanyja is ludas volt ebben. És láttam, hogy azért kellett neki ő mert tetszett neki, vagyis, hogy biztos sok barátnője lesz majd... :S Azután egy nagyon nagyon ijesztő helyen kellett átmennem a házukig. Mintha egy régi, pincés földutas hegy lett volna az egész nagyon gonosz emberekkel akik mind gyűlöltek engem. És emlékeztem, hogy sosem voltam ott mert ő is utált ott lenni. :( Az anyja egy fiatal szőke nő volt. Olyan ribanc féle. :D Visszafele pedig nem találtam haza, mert az a nő nem is akarta, hogy haza mehessek, mert tudtam valami fontosat....:( Olyan rossz volt. És minden nap rémálmaim vannak. Az elején még tök boldogok voltunk és láttam, hogy átölelem stb. Aztán pedig meghalt. :/ Jesszus... Sosem álmodtam ilyet.
2011. máj. 30. 00:20
 10/12 anonim válasza:
hát ez k*rva nagy. Énis szoktam rosszat álmodni de ezen a részen jót röhögtem "a démonok kedvenc fürdőző helye" :)
2011. jún. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!