Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Rémalmok? Mit jelent, mitol van?

Rémalmok? Mit jelent, mitol van?

Figyelt kérdés

Tegnap azt almodtam, hogy egy buliban voltam a barataimmal a hegyen es a fuben egy hosszu, barna kigyo kuszott korulottem. Megprobaltam felugrani vagy felallni, de nem sikerult. Kb. 10x megprobaltam es nagy nehezen sikerult. Aztan hirtelen felugrottam egy kad szelere( persze a kertben:D). Utana feltekeredett a zuhanyfuggony tartojara es az arcom elott szetnyitotta a szajat...:( Aztan majd szivrohamot kapva felugrottam az agyambol, 5:15-kor. :( Aztan 10-ig aludtam kb. es megint remalmom volt. A hazunk tele volt szellemekkel akik meg akartak olni. Volt egy hatalmas gyonyoru furdonk amit sosem hasznaltunk es ugy dontottem kiprobalom(nem ertettem miert nem hasznaljuk)... Hat megertettem... Az volt a demonok kedvenc helye, az ossze nagy tukrot osszetortek, az osszes furdosot es golyokat meg mindent kiburitottak. En elrohantam es az ajto becsapodott. Egesz este szakado esoben kint ultem a nyitott teraszon, mert a szuleimet vartam. Kiderult, hogy anyukam szult. :D Samantha lett a neve... Aztan megint volt valami nagyon ilyeszto amitol felebredtem.


Ma pedig fel 6 fele sikitani probaltam, de nem lett olyan hangos... :D Szerencsere, de gondolom a szuleim igy is hallhattak. A nagyapammal almodtam, nem emlekszem pontosan mit csinaltunk anyukammal(az o apja). Az volt a lenyeg, hogy a papam megorult. Gyilkos lett. :(:( Aztan az utcan futottam elotte. A kihalt regi utcankon, egy vadaszpuskaval lott ram. :'( Es en odafutottam a ket Sherrifhez. :D Igen, tudom. Es mondtam nekik persze angolul, hogy egy gyilkos van ott es meg akar olni. Kozben meg sirtam, hogy a papam megorult. Utana meg nem sikerult elkapniuk. Mi hazamentunk mintha mi sem tortent volna es valamit nagyon el akartunk lopni tole. Egy bizonyitekot. De kozben apukam is megjelent.. Aztan hirtelen megint hazat neztunk, es hazibuli volt. Mindenhol az evfolyamtarsaim(foleg fiuk) buliztak. Ezutan megjelent Hitler is vagy egy hasonlo szemely aki meg akart olni minket. Mindenhol viz volt amugy. Nagyon mely, koszos viz. Mint egy kut vize, nagyjabol olyan amibol kizart, hogy elve ki tudj jonni. Tudok uszni, de rettenetesen feltem attol, hogy bele fog lokni Hitler. Meg akart olni engem es apukamat, mert anyukam kellett neki. XD Aztan elfordult es dumalt, es valami feljott a viz tetejere, egy mobil talan. Feltunk, hogy meglatja, apukam ott akarta tartani, hogy amig kiveszem ne lassa meg. Majdnem belezuhantam amikor nyultam erte, mert odebb csuszott. De apukam elkapott es a labaval odahuzta, es lenyomta a viz ala mert Hitler visszafordult. Aztan valami tortent amiert apukamnak bele kellett ugrania a hideg, mely vizbe. En meg majdnem szivrohamot kaptam, hogy egyedul maradtam es apukam meg fog halni, anyukamat pedig Hitler elrabolta. Aztan valahogy apukam visszatert, de ekkor az osszes koszos vizbol padlo lett. Es apukamnal volt az a valami, aztan Hitler eltunt abban a hazibuliban. A lepcson nem birtam felmenni 3x az utolso fokon. Ez amugy visszatero, mert talan 3 hete neztunk egy emeletes hazat es annyira siettem, hogy megcsusztam a lepcson. Mindez utan visszakerultunk a papamhoz, es meg akart olni minket mert rajott. Nem tudom mi tortent de sikitottam. :(:(:( Es nagyon faradt voltam, amikor felebredtem. Visszaaludtam es megint ilyen almom volt. Pokokkal almodtam, amint megfurodtem elojottek es felmasztak a torolkozomre.. Nagy fekete pokok, amik amugy vannak is. :D Innen is ugy ebredtem, mint akit 30 oraja ebren van. Hasonlo eset is megtorten, meg Aprilisban. Marmint az ebrenlet. :D Mik ezek az almok?? Mit jelentenek? Mar ezer eve nem is neztem horrort. :( Csak imadkoztam mert feltem. :( Koszonom

16/L


2011. máj. 25. 15:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ez még lehet egy közös motívum: "a titok, aminek nem szabad kiderülnie"

Van valami amit titkolsz? Suliban vagy a szüleid előtt?

Nehogy leírd mi az, ha van ilyen, csak gondolkodj rajta. :)


Ja és ez az új álom is egy pasiról szólt :D Lehet hogy ez a megoldás:

A családodban tabu téma a szex és a párkapcsolat. El sem tudnák képzelni rólad, hogy járj valakivel. (vallásosak a szüleid?) Ezért ha esetleg összejönnél valakivel, azt is titkolnod kéne.


Ez csak egy tipp, csak te tudhatod, mi a helyzet.

2011. jún. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Nem nem hiszem, hogy elleneznék. Nem vallásosak, de olyan suliba járok. :D Nem elleneznék csak anyám állandóan azzal van, hogy ne házasodjak meg soha. Ne kössem le magam egy pasival se stb. Mert csak elrontják az életem. XD
2011. jún. 3. 20:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!