Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Volt már alvási paralízisetek?

Volt már alvási paralízisetek?

Figyelt kérdés
Ha igen, mit éltetek át?
2011. jan. 9. 14:29
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Én nem tudom, hogy az volt-e, de azért elmesélem. Két ilyen eset volt, mindkettő itthon, saját ágyamban. Egyszer volt olyan, mintha valaki ülne az ágyamon, de nem volt ott senki. (gondolom én) Akkor annyira féltem, hogy befordultam a fal felé.

A másik eset, hát nem tudom, hogy félálom volt vagy mi, de "azt álmodtam", hogy valaki még fekszik az ágyamban, és le akar lökni. Éreztem, ahogy lök. Nagyon para volt, de egyik alkalommal sem volt a többiek által leírt bénultság.

Sima álom is lehetett volna, de nem szoktam se a szobámmal, se az ágyammal álmodni, és ilyen valóságosat se.

2011. jan. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

U nekem pont ma reggel volt egy! És rögtön utána fel is keltem, mert hallottam hogy kint már mozgolódnak a lakótársaim. Elég hálás vagyok a paralízisnek, mert kétszer is megpróbáltam ordibálni, de csak tátogni tudtam, és csapkodni is akartam de nem mozdultam meg. Aztán a zajok felébresztettek, és rögtön tudtam hogy mi volt, és a félelemmel együtt a paralízis is elmúlt, de a szemeimmel még mindig fura fényeket láttam a szobámba, mintha az álmokat okozó drog még nem tisztult volna ki az agyamból teljesen :D


Nem tudatosult egyébként bennem hogy alvásparalízisem van, mert még (félig) álmodtam. Teljesen egyértelmű volt számomra, hogy valami nincs rendben, és engem valaki vagy valami megtámadott. Még a kezemet is megfogta egy fényes valami.


Viszont már olyan is volt, hogy arra kelek fel hogy csapkodok a levegőbe és ordibálok, pedig semmi félelmeteset nem álmodtam.

2011. jan. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy ez ilyen dolog-e.

Régen sokszor volt olyan, hogy azt álmodtam, hogy víz alatt vagyok, majdnem megfulladok, és amikor már nem bírom, hirtelen levegőt veszek, felriadok és egy darabig nem tudok mozogni, csak lihegek. Aztán egyre többször előfordult, hogy nem ébredtem fel, és amikor beszívtam a levegőt, kiderült, hogy tudok lélegezni a víz alatt. Onnantól kezdve tudom álmomban (ilyen álmoknál), hogy csak álmodom, de mégsem ébredek fel.

2011. jan. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Kis koromban többször volt olyan, hogy azt álmodtam, hogy nem tudom kinyitni a szemem. Aztán amikor sikerült, akkor a valóságban is kinyitottam a szememet, mert abban a pillanatban rájöttem, hogy alszok és láttam a szobám falát, stb. Viszont a szememen kívül semmilyen testrészemet nem tudtam irányítani, aludtam tovább nyitott szemmel. Jó pár perc eltelt, mire annyira magamhoz tértem, hogy meg tudjak mozdulni. (Félni nem féltem, csak fura volt.)
2011. jan. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon régen volt az első, nagyon durva volt, egy csuklyás arc nélküli sötét valami állt felettem, nem bírtam kinyitni a szemem, nem kaptam levegőt, nem bírtam mozdulni és hang sem jött ki a torkomon. Utánaolvastam azóta, és semmi természetfeletti nincs benne. Annyi a lényege kb, hogy az agy előbb "felkel" mint a test. Leginkább háton fekve való alváskor van ilyen.
2011. márc. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Velem majdnem minden héten történik. mindig látok valamit és mindig majd "beszarok" elmodok egy párat: egy ember akit tisztán látok átsétál a szombámon és átmegy a falon, berepül egy gránát az abalakon át ( olyankor kiszaladok) :D televan ismeretlen kis lényekkel a szobám , fölöttem áll valaki egy fegyverrel , valakit látok a fügöny mögött stb
2011. aug. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!