Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodhattam ezt? Költözés?

Miért álmodhattam ezt? Költözés?

Figyelt kérdés
Arról van szó hogy születésem óta ugyan abban a családi nagy kertes házban lakunk. De ma azt álmodtam hogy elköltözünk és távcsővel láthattuk ugyan ugy a házat nem adtuk el csak kipakoltuk a ruhákat meg néhány cuccunkat és ugy hagytuk szoval szekrények maradtak ugyanúgy és mindennap vissza mentem a régi házba és bementem a szobámba, egyszer az apám is visszajött és én elbujtam a szobámban.Az új házunk nagyon szépvolt rendezett és nagy,és mindenki boldognak tünt mivel nagy család vagyunk (6 fő meg 3 macska meg 6 kutya)igy nehéz jól berendezi a házat de ez sikerült és az álmomban született eggy kistestvérem és a való életben is hallottam már a szüleimet arról beszélni hogy beválalhatnának még egy gyereket.Az álmomban a nagy kutyák is mind a házban voltak. egyszer csak felébredtem akkor amikor éjjel próbáltam kilopózni a házból hogy vissza menjek a régibe.Nem tudom miért álmodhattam ezt az rendben hogy a való életben apa kitalálta már hogy költözzünk el német kastélyba meg minden és elmentünk megnézni de nem vettük meg.Bocsi hogy ilyen hosszú lett de nagyon érdekel hogy miért történhetett ez köszönöm puszi 15/L
2010. nov. 27. 14:54
 1/8 A kérdező kommentje:
Szerintetek költözni fogunk vagy tudat alatt el akarok menni? válaszoljatok légyszives
2010. nov. 28. 17:52
 2/8 anonim válasza:
74%

Az ember mindig arról álmodik amiről aznap vagy előttelévő nap vagy az elmúlt napokban történik vele.

Ezt dolgozza fel az agyad.

Szerintem ha engem kérdezel nincs semmilyen valóságalapja!

Én minden ezoterikus dologban hiszek, nekem mondhatják hogy léteznek földönkívüliek is de hogy az álom valóság az nem.

Jó persze nekem is volt már olyan érzésem hogy ezt már láttam valahol vagy mintha megálmodtam volna.

Mondok egy példát: A családdal valamelyik nap a sasokról beszéltünk vagy egy egész du-on át.

De nem ugyanazon az ájszakán hanem rá 2 éjszakával sassal álmodtam hogy elkapott!

Így dolgozza fel az agyad a történteket, úgymond szelektál.

Bocsi hogy sokat írtam de hát sokat kérdeztél sokat írtál..:)

2010. nov. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nagyon bizalom keltő dolgot találtam:


Költözés:

Hirtelen halál.


Ha nem hiszed innen szereztem: [link]

2010. nov. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Szia! Az álmoskönyvekben, neten leírtak alapja nagyon sokszor babonás boszorkányság, a valóságalapja nem sok. Amit hozzá tudnék tenni, hogy természetesen, ha sokat gondoltál a költözésre, magától értetődik, hogy az valamilyen módon a tudatalattidban nyomot hagy. Amit már láthattál, valószínűleg egy feldolgozatlan eseményt zár le így az elméd, de lehet szó elfojtott vágyról, félelemről is. Általában az új dolgok vagy egy fordulatot jelentenek (nem boszorkányság, a jellemedre gondolok), vagy egy olyan eseményt, amitől tartasz, amit nem akarsz elfogadni a jelen helyzetedben/jellemedben. Ha van rá időd és kedved, gondold végig, az utóbbi időben mik voltak azok, amik negatívan vagy pozitívan érintettek, de tudom ajánlani a "tudatos álmodást" is. Ez egyfajta kérdezz-felelek módszer, lefekvés előtt felteszel egy kérdést (igen/nem alapon), és az agyad majd megválaszolja azt. Ez nem ezotéria, ez tudományos tény, a bökkenő annyi lehet, hogy nem fogsz rá egyértelmű választ kapni, tehát gondolkoznod kell. Az álmok alapja végül is a pszichológiában keresendő. Remélem, segítettem, további szép napot!
2010. nov. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat amugy régen beszéltünk erről szóval utoljára ugy tavaly beszélhettünk erről most cska a ksibabát beszéltük de azt is ugymond viccből nem hinném hogy bevállaljuk sajnos.Ezzel a hirtelen halállal megijesztettél emrt most avn a legjobb barátnőmnek vagbélműtétje.mindenkinek megy a zöldkezecske köszönöm
2010. nov. 29. 20:34
 6/8 anonim ***** válasza:
Bocsi,nem akartalak megijeszteni csak ezt találtam!(hirtelen halálos válaszoló) :)
2010. nov. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
:D Seemi baja a barátnőmnek (lekopogom) hála istennek már megijedtem de köszönöm :D
2010. nov. 30. 19:02
 8/8 anonim ***** válasza:
akkor jó,ennek örülök! :)
2010. dec. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!