Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ezt miért álmodhattam?

Ezt miért álmodhattam?

Figyelt kérdés

Rettenetes álom volt, mintha egy film lett volna, de mégis a valóság volt, és én voltam benne egy szereplő. : 80 milliárd forintot loptunk, majd menekültünk egy reptéren egy barátommal. Majd lebuktunk, de én ellenkezés nélkül feladtam magam.

A bíróság először 5 év börtönre ítélt, majd csak 1-re. A volt osztályom ott volt mikor még utoljára kint voltam, és én azt vártam, hogy az egyik lány (tudom is ki volt) oda jöjjön hozzám, és elbúcsúzzon tőlem. (szeretem nagyon, ő is szeret MINT BARÁTOT de mostanában nem vagyunk valami jóban). De ő nem jött oda. Aztán az álom végül is nem a börtönről szólt, hanem arról hogy többször kint voltam, és vártam hogy a lány oda jöjjön hozzám elbúcsúzni. (álmomban sírtam) Mindig ki voltam akadva, hogy be vagyok zárva, nem találkozhatok azokkal akiket szeretek, és mikor ott volt a lehetőség sem jött oda...Én azért nem mentem mert szégyelltem gondolom amit tettem, és hogy bezárnak. Ennek az álomnak lehet valami jelentése? Nagyon meg fogott :S


2011. aug. 19. 16:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt, hogy habár kéne a pénz, nem úgy akarsz hozzájutni, mint a roma barátod.
2011. aug. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nekem nincs roma barátom XD
2011. aug. 19. 16:33
 3/4 anonim ***** válasza:

Én meg tegnap azt álmodtam, hogy a barátaimmal egy magas épület tetején álltunk az éjszaka közepén, én pedig egyszer csak úgy döntöttem, hogy öngyilkos leszek, majd leugrottam. Éreztem végig a zuhanást, és amikor meghaltam, mintha mi sem történt volna, szellemként léteztem tovább, és azt is láttam kívülről, ahogy a barátaim sírnak!

Elég ijesztő volt ez is :S

2011. aug. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy a lány feladja a leckét. :) Ha te tolvajkodsz, nagy feladatot jelent az élettől.
2011. aug. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!