Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodhattam pont most,...

Miért álmodhattam pont most, pont róla? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Nemrégiben szakítottam a párommal, de még mielőtt vele összejöttem volna, egy másik férfi is tervezgetett, nagyon sokáig úgy is nézett ki, hogy együtt fogunk járni, aztán rájöttem, hogy nem épp ez a jó döntés. Úgyhogy azt pontosan tudom, hogy elég mélyen belegázoltam abba a fiúba akkor.

Viszont most, hogy az eddigimmel szakítottunk pár hete, átfutott a fejemen, hogy ő mit gondolhat most, felcsillan-e a szemében valami nemű hiú remény esetleg. Ma hajnalban azt álmodtam, hogy délután gyalogoltam hazafelé, azon az úton, ahol nagyjából minden nap elmegyek. És ő jött velem szemben, köszönt, odajött, puszit adott, teljesen normálisan viselkedett velem. És ha belegondolok, ez egy teljesen reális szituáció, mert néha ő is jár arrafele, akár össze is futhatok vele ott bármikor. Az igazság az, hogy ennek személy szerint nem örülnék, mert a szándékaim most sem változtak meg vele szemben.

A kérdés az, hogy: miért most jött elő ez az álom? Vajon ismét megérzés lenne, miszerint amikor megtudta, hogy ismét "szabad a pálya", eszébe juthattak dolgok? Az időzítés nagyon furcsa számomra.

Előre is köszönöm a válaszokat. (Kicsit hosszú lett, elnézést miatta!)


2011. szept. 26. 14:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Amikor álmodsz, akkor az agyad az emlékképekből képez álmokat, és szituációkat, és előszed elzárt, tudatalatti dolgokat is. És időnként a tudatalattid üzen neked. Most felvillantott neked egy lehetséges szituációt, hogy fel tudj rá készülni, ha netán bekövetkezne a valódi világban. Ennél több jelentőséget én nem adnék ennek az álomnak.
2011. szept. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok szkeptikus, de nekem eddig egy azaz egy darab álmom volt amit valamilyen jelentéssel tudtam felruházni (az állandó tárgyakat most hagyjuk az álmomban, a történetre gondolok :))

Na de amit mondani akarok, hogy az az egyetlen álmom nekem is fiús volt. Az akkori barátommal voltam, amikor is azt álmodtam, hogy egy másik fiúval smárolok ugyanazon a helyen, ahol az akkori barátom lakik. Másnap (!) felmentem hozzá és ő szakított velem (pedig semmi előjele nem volt, hanem csak úgy, mindegy :D). Na de ami érdekes az ami utána történt. Volt egy fiú akivel régebb óta beszélgettem msn-en, és ez után a szakítás után megbeszéltük hogy találkozunk. Össze is jöttünk. Csak hetek múltán derült ki, hogy mindösszesen 500 (!) méterre lalkik a másik exemtől. És azt tekintve, hogy tőlem ők több mint 150 km-re vannak, elég érdekes dolog. :D Na meg igen, ahogy megálmodtam... =)

Nekem az álmom egyáltalán nem volt realisztikus, inkább mély érzelmi töltetű. Lehet hogy inkább ez számít, nem vagyok otthon a témában annyira.

2011. szept. 28. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkét válaszolónak! :)
2011. szept. 29. 17:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!