Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet méhekről álmodni?

Mit jelenthet méhekről álmodni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Azt álmodtam , hogy méhek szálltak rám és bárhogy próbáltam elhessegetni magamról nem tudtam , folyamatosan vissza szálltak rám nem bántottak csak rám voltak tapadva és ahogy mentem bele akadtam egy borostyánba és akkor eltűntek rólam a méhek , majd mikor leszedtem a lábamról a borostyánt újra vissza szálltak rám s ezért újra beakasztottam a lábam a borostyánba s úgy sétáltam tovább de a méhek nem mentek el hanem ahogy a borostyánt húztam magam után egyre több méh gyűlt rá a borostyánra s úgy követtek !

aug. 16. 07:47
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Az szép most akkor én vagyok a sátán? Vagy nem értem😅
aug. 16. 13:00
 12/18 anonim ***** válasza:
11 Nem. Te csak egy csatlósa vagy, aki végre hajtja a dolgait-amig hagyva van neki.
aug. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
S ez ezt egy álomból ki lehet szűrni? Akkor oké
aug. 16. 16:35
 14/18 anonim ***** válasza:

13 Emlékezz Dánielre, aki az egyetlen volt aki valósan Nabukodonozor álmát megfejtette.

Hiába voltak Nabukodonozor körül mágusok, jósok, és Baál papjai.

aug. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Es mi volt az álma?
aug. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Senior Séf ***** válasza:
Ez az álmod azt jelenti, ó, kérdező, hogy aludtál.
aug. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

15


Dániel 2-


25.

Akkor Ariók sietve bevivé Dánielt a király elébe, és mondá: Találtam férfiút Júdának fogoly fiai között, a ki a megfejtést megjelenti a királynak.

26.

Szóla a király, és monda Dánielnek, a kit Baltazárnak nevezének: Csakugyan képes vagy megjelenteni nékem az álmot, a melyet láttam, és annak értelmét?

27.

Felele Dániel a király előtt, és mondá: A titkot, a melyről a király tudakozódék, a bölcsek, varázslók, írástudók, jövendőmondók meg nem jelenthetik a királynak;

28.

De van Isten az égben, a ki a titkokat megjelenti; és ő tudtára adta Nabukodonozor királynak: mi lészen az utolsó napokban. A te álmod és a te fejed látása a te ágyadban ez volt:

29.

Néked, oh király! gondolataid támadtak a te ágyadban a felől, hogy mik lesznek ez után, és a ki megjelenti a titkokat, megjelentette néked azt, a mi lesz.

30.

Nékem pedig ez a titok nem bölcseségből, a mely bennem minden élő felett volna, jelentetett meg, hanem azért, hogy a megfejtés tudtára adassék a királynak és te megértsed a te szívednek gondolatait.

31.

Te látád, oh király, és ímé egy nagy kép; ez a kép, mely hatalmas vala és kiváló az ő fényessége, előtted áll vala, és az ábrázata rettenetes volt.

32.

Annak az állóképnek feje tiszta aranyból, melle és karjai ezüstből, hasa és oldalai rézből,

33.

Lábszárai vasból, lábai pedig részint vasból, részint cserépből valának.

34.

Nézed vala, a míg egy kő leszakada kéz érintése nélkül, és letöré azt az állóképet vas- és cseréplábairól, és darabokra zúzá azokat.

35.

Akkor egygyé zúzódék a vas, cserép, réz, ezüst és arany, és lőnek mint a nyári szérűn a polyva, és felkapá azokat a szél, és helyöket sem találák azoknak. Az a kő pedig, a mely leüté az állóképet nagy hegygyé lőn, és betölté az egész földet.

36.

Ez az álom, és értelmét is megmondjuk a királynak.

aug. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

15


19.

Akkor Dánielnek megjelenteték az a titok éjjeli látásban. Áldá akkor Dániel az egek Istenét.

20.

Szóla Dániel, és monda: Áldott legyen az Istennek neve örökkön örökké: mert övé a bölcseség és az erő.

21.

És ő változtatja meg az időket és az időknek részeit; dönt királyokat és tesz királyokat; ád bölcseséget a bölcseknek és tudományt az értelmeseknek.

22.

Ő jelenti meg a mély és elrejtett dolgokat, tudja mi van a setétségben; és világosság lakozik vele!

23.

Néked adok hálát, atyáimnak Istene, és dicsérlek én téged, hogy bölcseséget és erőt adtál nékem, és mostan megjelentetted nékem, a mit kértünk tőled; mert a király dolgát megjelentetted nékünk!

24.

Beméne azért Dániel Ariókhoz, a kit rendelt vala a király, hogy elveszítse a babiloni bölcseket; elméne azért, és mondá néki: A babiloni bölcseket ne veszíttesd el; vígy engem a király elé és a megfejtést tudtára adom a királynak.

aug. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!