Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés
Borzasztó álmom volt. A (volt)legjobb barátnőm, akivel már 4 éve nem tartjuk a kapcsolatot meghalt. Nem derült ki, hogy miért, én ordítottam, hogy mondják meg, hogy hogy történt, voltam bent a kórházban is nála, de akkor még jól volt. Valami dereng, hogy félrenyelt egy kanál vizet és megfulladt, vagy valami ilyesmi okozta a halálát. Azután ki voltam készülve, emlékszem, csak sírni tudtam és ígérgettem, hogy csak kelljen fel valahogy és rendbehozzuk a kapcsolatunkat. Mit jelenthet ez?
aug. 12. 07:46
 1/4 anonim válasza:
Szerintem csak annyit jelent, hogy nagyon jó barátok lehettetek, és újra kéne éleszteni ezt a kapcsolatot ameddig még lehetséges.
aug. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Az ilyen álmok után, én csak azzal nyugaton magam, hogy ez csak egy álom volt. Különben ha már 4 éve egy mukkot se mondta tök egymásnak, nem hiszem hogy jelentene valamit, illetve elég H*lye módon halt meg.
aug. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A fulladas a ki nem mondott dolgokat szimbolizalja. Valoszinuleg a ki nem mondott folgok miatt ment tonkre a kapcsolatotok vagy fog tonkremenni.
aug. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nos, mi lenne ha felvennéd a kapcsolatot a volt legjobb barátnöddel és neki is elmondanád ezt a sztorit?

Az álmokat egyébként elég nehéz a mi "földi nyelvünkre" lefordítani. Kis millió dolgot jelenthetnek.

Pl a te álmod:

1. Hiányolod öt és fullasztó számodra a hiánya.

2. Lelkifurdalásod van: úgy érzed, miattad ment tönkre a barátság, ettől az érzéstöl majdhogynem megfulladsz mert nem akarod magadnak se bevallani.

3. Félted öt valamitől, akkor is féltetted, de neki nem mondtad.

4. Te magad félsz a haláltól, pl fulladástol, de ez a félelem már egy töled eltávolodott ember esetében képezödik le, álmodban.

5. A halál a barátságotok halálát jelenti, amit még mindig nem dolgoztál fel teljesen.


Szóval látod, rengeteg magyarázat lehet és csak Isten tudhatja, melyik az igaz. Még neked is nehéz lenne kideríteni.

aug. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!