Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom...

Mit jelenthet ez az álom amiben az anyukám meg akart ölni?

Figyelt kérdés
Úgy kezdődött hogy az anyukám bevezetett egy szobába egy ismeretlen panellakásban, és az volt a terv hogy ő megöl engem gázzal, és ha jól emlékszem erről tudott a család is, és elmondta mennyi idő alatt fog hatni, aztán rám engedte a rózsaszín gázt, én meg lefeküdtem az ágyra és vártam közben azon gondolkodtam hogy a mennybe vagy a pokolba jutok-e, és könyörögtem Istennek hogy fogadjon be (vallásos vagyok de nem mindig élek úgy ahogy kellene). Vártam a hatást de nem történt semmi pedig eltelt az anyukám által mondott idő. Aztán valahogy kiszöktem, és aztán két férfi volt a nyomomban, én pedig a lifttel és egy parkolóban menekültem előlük.

júl. 25. 16:19
 1/3 anonim válasza:

Elég egy beteg álomnak hangzik, milyen kapcsolatban (jóban vagy rosszban) vagy édesanyáddal és a hozzád közel állókkal?


Mert ha rosszban, akkor a tudatalattid eléggé a felszínre hozta az elfojtott érzelmeidet, ha jóban, akkor meg csak szimpla f@szság volt a dolog (mint ahogy az Én anyám egyszer álmodta, hogy egy folyó sodrása elviszi az unokatestvéremet, anya meg kétségbeesetten a hajánál megragadva próbálta visszahúzni őt, és ilyen szürreális dolgok...).

júl. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Eléggé semleges kapcsolatban vagyok velük, nem tudunk soha kompromisszumot kötni én pedig nem szeretek rosszban lenni senkivel, így inkább kerüljük az érzékenyebb témákat(illetve inkább csak én igyekszem kerülni). Nagyon introvertált és kissé furcsa vagyok, ezért nehezen jövök ki velük(anyukám ennek ellenére mindig kedves velem). Úgy emlékszem álmomban ezért akartak megölni és a család is beleegyezett.
júl. 25. 16:58
 3/3 anonim ***** válasza:
71%

Nos: anyukád gondolati hullámait fogta a tudattalanod. Anyukád nehezen fogadja el azt az embert, aki most vagy, de nyilván ezt nem kommunikálhatja nyíltan kifelé. Álmodban nem téged öl meg, hanem "csak" a jelenlegi személyiséged egy részét, hogy az másmilyen legyen. Mivel Neked fogékonyak az antennáid ezért "vetted az adást".

Természetesen ez egy lehetséges magyarázat csak, az emberi psziché rendkívül bonyolult, ahogy a családi kapcsolatok és persze az álmaink is.

júl. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!