Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Jelenthet valamit, hogy egy...

Jelenthet valamit, hogy egy általam nem ismert személlyel álmodtam már többször is?

Figyelt kérdés
Lehet egy kicsit bonyolultan fogom megfogalmazni, ezért előre is bocsi de próbálok érthető lenni. Lényegében annyi, hogy van egy srác, akit még élőben sohasem láttam, fogalmam sincs ki ő, de már több álmomban is megjelent mint “főszereplő”, mindig mint a barátom (pasim). És mindig más történik, tehát a körülmények nem megegyezők az álmaimban amikor “róla” álmodom. Nem minden álmom róla szól, szóval más álmaim is vannak, amikben ő nem szerepel, viszont még sohasem tapasztaltam olyat hogy egy személy vagy dolog visszatér több álmomban pláne hogy nem is ismerem az illetőt. Jelenthet ez valamit, vagy teljes jelentéktelen dolog? Létezik valahol? Lehet csak én gondolom ezt túl, de furcsának találom

aug. 8. 21:42
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Jelenthet. Utalhat szerintem erre az életre is, hogy majd (lehet,hogy(?)) találkoztok, vagy akár előző élet-beli emlékek is lehetnek, akár mindkettő.

Ha le van születve, lehet szerintem előző élet-beli alakja is, meg mostani is.

aug. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy párhuzamos univerzumban ismered és amikor álmodsz ott jársz.
aug. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!