Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés
A húgommal egy nagy házban éltünk ketten, kertes ház, nagyváros. Estefelé járt és felhívtam, hogy szüksége van-e valamire. És ő mondta, hogy valaki állandóan figyeli és hívott oda a kapu elé sok sok embert és tapsolnak. De nem gratulálnak vagy rajonganak, hanem megvetik, tudjátok mikor valami nagyon rosszat csinálsz és iróniából gratulálnak. Hazaértem én is épp a kapun próbáltam bejutni mikor az ember megvetően rám nézett és követni kezdett. Èn menekülni próbáltam, az ajtó fele rohantam, bezártam magam után, de nem volt semmi csak egy fal és sötétség. Próbáltam kulcsrafordítani a zárat, de bepánikoltam és nem sikerült. Kénytelen voltam visszamenni az udvarra, akkora már rengeteg ember állt a kapu előtt és tapsoltak, elítéltek, szúrós volt a tekintetük. Azt éreztem, hogy nem tudok menekülni. Nagyon rossz volt, ziháltam, mikor felébredtem. Mit jelenthet ez?

júl. 19. 08:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Van valami, amit tettél és szegyenled magad miatta? Mert akkor a tudatalattid így jelzi az egészet.
júl. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Titkolsz vmit es felsz,hogy kiderul..
júl. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!