Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Van egy személy akit több...

Van egy személy akit több álmomban is láttam. Már többször is álmodtam egy fiúval, akit sohasem láttam azelőtt, és mindig valami teljesen romantikus történik bennünk, és az a vicces, hogy ráadásul teljesen az ideálom. Ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés

júl. 7. 00:45
 1/3 anonim válasza:
Nem tudom, hogy bunkózáson kívül kapsz e rá választ de engem is érdekelne. Velem is sokszor előfordul.
júl. 8. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
egy visszatérő karakter az álmodban az a fiú?
júl. 14. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

valószínűleg tudat alattid játszik veled.. az álom egy véletlen szerű képek jelensége, soha nem fogod tudni 100% ugyanazt a karaktert álmodni csak nagyon hasonlóan, ha ismerőssel álmodsz is eltérnek az arca részletei.. itt inkább a karakterek kisugárzása viselkedése ami alapján be azonosítod hogy ki az. Ha vissza térő és írtad hogy ideálod is, és ha első alkalommal jól esett a viselkedése annak a álombeli "személynek" a karaktere, simán előfordulhat hogy újra megjelenik mint kellemes pozitív jelenség számodra. Ha tudatodnál vagy álmodban akkor derítsd ki mi a célja, mit akar stb. A tudatalattid megjelenése ez a személy, nem fog ellenséges lenni.

Így a pozitív leírásod alapján röviden azt tudom mondani hogy titokban nagyon vágysz valamire/valakire amit/akit nagyon nehezen fogsz tudni elérni.

júl. 14. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!