Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez jelenthet barmit is? Vagy...

Ez jelenthet barmit is? Vagy túlsok a gorevideok?

Figyelt kérdés

Egyik este “fura”álmom volt,

Az iskola folyosón voltam mikor futott felém az egyik osztars1 ordibalta nekem hogy siessek mert a masik osztarsam2 intim képeket akart kirakni rolam, befutottam es akkora pofon lekurtam neki ezek utan megfogtam egy tollat és egy töltökabelt osszecsavartam és a torkához szoritottam láttam ahogy ömlik a vér a nyakából és felkeltem


Értelmes valaszokat szeretnék! Lehet tenyleg csak túltoltam az olyan videok nezését de nem ez volt az első amikor ilyesmit álmodtam, és nem nem vonz a gorevideokban a szenvedés meg semmi ilyesmi egyik haver mutatta twitter/redditen a videokat nem nezegetem de feldobálja és vanhogy rosszötlet végignézni

:



aug. 11. 00:35
 1/3 anonim ***** válasza:
86%
Én is szoktam nézni. És szerencsére én nem álmodok ilyeneket. Valószínűleg túl nagy trauma ért. Ideje lenne minél előbb le szokni ezen féle hülye videók nézegetéseivel. Én már le szoktam, és nem bántam meg.
aug. 11. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Kifejezed a dühödet vagy a frusztrációdat valamilyen probléma miatt.

Félsz,hogy kiderúl vallami rólad,ami rossz fényt vet rád.


(Az intim fotók nyilvánosságra hozása ma már nem ciki. )


A vér a megtisztulást is jelképezi, így vérrel álmodni egy küzdelmes időszak végét is jelentheti. Emellett az ősi erőt és az életet is szimbolizálj


Másvalaki megsérül és vérzik: fáradtság, lehangoltság.

aug. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelems valaszokat!!!van bennük igazság amit leirtatok😅köszönöm!
aug. 12. 00:16

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!