Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet, ha többször is...

Mit jelenthet, ha többször is álmodom az exemmel már évek óta? Általában mindig ugyanaz az a lényege, csak más körítéssel.

Figyelt kérdés

Az álmomban benne van a férjem is , ugyanúgy mint a való életben a férjemet játsza. Az exem mindig valamilyen formában a közelünkben van, esetleg nálunk. Férjem jelenlétében nem beszélünk , egy kicsi távolságtartás érződik az exem felől. Ahogy elmegy a férjem ő vagy én odamegyünk egymáshoz, valamit beszélünk de arra sosem emlékszem, hogy mit. A vége mindig az, hogy átöleljük egymást vagy magához húz és egymáshoz bújunk. Az ölelés vagy az érintése közben mindig olyan jó érzés fog el álmomban. Szerelem, megnyugvás, izgalom egyvelege talán, vagy nem is tudom.. érzetem már ilyet a valóságban is de csak mikor vele voltam, a férjemnél nem.

A valóságban egyébként nem voltunk sok ideig együtt, de ő volt az első szerelmem, az első intimkapcsolatom is egyben. Miután szétmentünk, évekig beszéltünk de csak max egy héten át évente.



aug. 13. 23:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is álmodok néha az exemmel, pedig évek óta nem beszéltünk és boldog párkapcsolatban élek, nem hiányzik. Előfordul.
aug. 14. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tudod elengedni azota se
aug. 14. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Aha
aug. 14. 09:57
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyértelmű: még energetikailag a szálakat nem vágtad el, azaz meg mindig össze vagy kötve vele ÉRZELMILEG.

Ha te sose gondolnál rá, es vele álmodnál, akkor azt jelenthetné, hogy ő gondol rád és te ezt érzed.

De ebben az esetben, te érzelmileg még mindig rá vagy hangolódva, be is vallod, hogy azt amit vele érzel, a férjeddel nem érzed.

Ettől a ponttól sajnállak.

Mert ezek szerint te fölöslegesen házasodtál, érzelmi kötelék és összhang nélkül. Magyarul: fölöslegesen.

A ciki az, hogy TE MAGAD mentél jószántadból az anyakönyvvezetőhöz és bólintottál rá a házasságra, tehát felnőtt fejjel akartad ezt, de csak te tudod, hogy miért.

Nem is érdekel engem ez a válasz.

De valahol felnőtt fejjel megfontoltabban kéne másik ember életével játszani ugye, mert te a férjed ezzel átvágtad. De elsősorban MAGADAT vágtad át.

Mert aki magával szemben nem fair, másokkal sem az.

Nem tudom, hogy az exed gondol e még rád, vagy rég túl van rajtad, nem tudom, hogy a férjed milyen ember, de ezeket az energetikai szálakat el kéne vágd, ha jelen akarsz lenni a saját életedben, vagy házasságodban, vagy ha nem, légy fair és válj el!

aug. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ha sokat álmodsz az exeddel, lehet, hogy még mindig feldolgozol valamit a múltból. Az érzések, amiket az álomban tapasztalsz, például az ölelés öröme, azt jelzik, hogy mélyen megmaradtak benned az akkori érzelmek. A férjed jelenléte az álomban TALÁN arra utal, hogy próbálod összeegyeztetni a múltadat a jelenlegi életeddel. Az is lehet, hogy a kapcsolatotok fontos volt számodra, és most próbálod megérteni, miért érzel még mindig így. Érdemes lehet rágódni azon, hogy miért jelentkeznek ezek az álmok, és mit mondanak el a jelenlegi kapcsolataidról.
aug. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!