Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet méhekről álmodni?

Mit jelenthet méhekről álmodni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Azt álmodtam , hogy méhek szálltak rám és bárhogy próbáltam elhessegetni magamról nem tudtam , folyamatosan vissza szálltak rám nem bántottak csak rám voltak tapadva és ahogy mentem bele akadtam egy borostyánba és akkor eltűntek rólam a méhek , majd mikor leszedtem a lábamról a borostyánt újra vissza szálltak rám s ezért újra beakasztottam a lábam a borostyánba s úgy sétáltam tovább de a méhek nem mentek el hanem ahogy a borostyánt húztam magam után egyre több méh gyűlt rá a borostyánra s úgy követtek !

aug. 16. 07:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
aug. 16. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
A tolsztoji világfájdalom keveredését Arany János lírájával, a nostradamusi értelmezés szerint pedig azt, hogy a kilencedik kvadránsba jutott vérhold korrelál a Szaturnusz gyűrűinek percepciós kvintesszenciájával, amelynek konstans diverzifikációja hamarosan fotonkisüléseket fog okozni az aurora borealisban.
aug. 16. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Szerintem vagy túl szorgalmas vagy, vagy több szorgalomra int a tudatalattid. Melyik lehet?
aug. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

5Móz 7,20

Sőt még a darázsokat is rájok bocsátja az Úr, a te Istened mind addig, míglen elvesznek azok is, a kik megmaradtak, és a kik elrejtőztek te előled.

aug. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Csapást helyezett rád Isten, nem tudsz elbujni előle.Hiába próbálsz megszabadulni tőle. Ezt jelenti.
aug. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Itt bővebben tudsz róla olvasni, és mivel Isten álmokon keresztül is tud szólni, és mindig is szó és jelez-igy gyakorlatilag az álmod félreérthetetlen-mivel rajtad voltak, és húztad magad után.Az az illető és illetők akinek akarsz, akartál, és még fogsz is akarni ártani-a Mindenható Isten védelme alatt állnak. Te viszont és a csatlósaid a Fáraóhoz tartozol és tartoznak-egyértelműen-érezni is rajtad az okkult erőket-amik körbe fonnak, mint egy Pithon-az áldozatát.Egyikötök sem fogja megúszni a dolgait. Le közlöm az egészet.


Mózes V. könyve 7. rész


1.

Mikor bevisz téged az Úr, a te Istened a földre, a melyre te bemenendő vagy, hogy bírjad azt; és sok népet kiűz te előled a Khitteust, a Girgazeust, az Emoreust, a Kananeust, a Perizeust, a Khivveust, és a Jebuzeust: hétféle népet, náladnál nagyobbakat és erősebbeket;

2.

És adja őket az Úr, a te Istened a te hatalmadba, és megvered őket: mindenestől veszítsd ki őket; ne köss velök szövetséget, és ne könyörülj rajtok.

3.

Sógorságot se szerezz ő velök, a leányodat se adjad az ő fioknak, és az ő leányukat se vegyed a te fiadnak;

4.

Mert elpártoltatja a te fiadat én tőlem, és idegen isteneknek szolgálnak; és felgerjed az Úrnak haragja reátok, és hamar kipusztít titeket.

5.

Hanem így cselekedjetek velök: Oltáraikat rontsátok le, oszlopaikat törjétek össze, berkeiket vágjátok ki, faragott képeiket pedig tűzzel égessétek meg.

6.

Mert az Úrnak, a te Istenednek szent népe vagy te; téged választott az Úr, a te Istened, hogy saját népe légy néki, minden nép közül e föld színén.

7.

Nem azért szeretett titeket az Úr, sem nem azért választott titeket, hogy minden népnél többen volnátok; mert ti minden népnél kevesebben vagytok;

8.

Hanem mivel szeretett titeket az Úr, és hogy megtartsa az esküt, a melylyel megesküdt volt a ti atyáitoknak; azért hozott ki titeket az Úr hatalmas kézzel, és szabadított meg téged a szolgaságnak házából, az égyiptombeli Faraó királynak kezéből.

9.

És hogy megtudjad, hogy az Úr, a te Istened, ő az Isten, a hívséges Isten, a ki megtartja a szövetséget és az irgalmasságot ezeríziglen azok iránt, a kik őt szeretik, és az ő parancsolatait megtartják.

10.

De megfizet azoknak személy szerint, a kik őt gyűlölik, elvesztvén őket; nem késlekedik az ellen, a ki gyűlöli őt, megfizet annak személy szerint.

11.

Tartsd meg azért a parancsolatot, a rendeléseket és végzéseket, a melyeket én e mai napon parancsolok néked, hogy azokat cselekedjed.

12.

Ha pedig engedelmeskedtek e végzéseknek, és megtartjátok, és teljesítitek azokat: az Úr, a te Istened is megtartja néked a szövetséget és irgalmasságot, a mely felől megesküdött a te atyáidnak.

13.

És szeretni fog téged, és megáld téged, és megsokasít téged; és megáldja a te méhednek gyümölcsét, a te földednek gyümölcsét: gabonádat, mustodat és olajodat; teheneid fajzását és juhaidnak ellését azon a földön, a mely felől megesküdt a te atyáidnak, hogy néked adja azt.

14.

Áldottabb lészesz minden népnél; nem lészen közötted magtalan férfi és asszony, sem barmaid között meddő.

15.

És távol tart az Úr te tőled minden betegséget, és Égyiptomnak minden gonosz nyavalyáját, a melyeket ismersz; nem veti azokat te reád, hanem mind azokra, a kik gyűlölnek téged.

16.

És megemészted mind a népeket, a melyeket néked ád az Úr, a te Istened; ne kedvezzen a te szemed nékik, és ne tiszteld az ő isteneit; mert tőr gyanánt volna az néked.

17.

Ha azt mondod a te szívedben: Többen vannak e népek, mint én, miképen űzhetem én ki őket?

18.

Ne félj tőlök; emlékezzél meg csak azokról, a miket cselekedett az Úr, a te Istened a Faraóval és mind az égyiptombeliekkel:

19.

A nagy kisértésekről, a melyeket láttak a te szemeid, és a jelekről és csudákról; az erős kézről, és a kinyujtott karról, a melylyel kihozott téged az Úr, a te Istened! Így cselekeszik az Úr, a te Istened minden néppel, a melytől te félsz.

20.

Sőt még a darázsokat is rájok bocsátja az Úr, a te Istened mind addig, míglen elvesznek azok is, a kik megmaradtak, és a kik elrejtőztek te előled.

21.

Ne rettenj meg azok előtt, mert közötted van az Úr, a te Istened, nagy és rettenetes Isten!

22.

És lassan-lassan kiűzi az Úr, a te Istened e népeket te előled. Nem lehet őket hirtelen kipusztítanod, hogy a mezei vadak meg ne sokasodjanak ellened!

23.

De az Úr, a te Istened elődbe veti őket, és nagy romlással rontja meg őket, míglen elvesznek.

24.

Az ő királyaikat is kezedbe adja, hogy eltöröljed az ő nevöket az ég alól; senki ellened nem állhat, míglen elveszted őket.

25.

Az ő isteneiknek faragott képeit tűzzel égesd meg; az azokon lévő ezüstöt és aranyat meg ne kívánd, és magadnak el ne vedd, hogy tőrbe ne essél miatta; mert útálatosság az az Úr előtt, a te Istened előtt.

26.

Útálatosságot pedig ne vígy be a te házadba, hogy átokká ne légy, mint az, hanem megvetvén vesd meg azt, és útálván útáld meg azt, mert átkozott.

aug. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Az első vers Isten népéhez szól-te nem tartozol köréjük-mert te a Fáraóhoz tartozol és mellette állsz.
aug. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
na ilyenkor értem meg, kire mondják, hogy valláskárosult
aug. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
7+ Fáraó és mágusai,, varázslói, papjai=sátán és "népi zenekara".
aug. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
8 Tanulj meg igazat beszélni. Rágalmazni, mocskolódni csak a leggyengébbek eszköze.
aug. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!