Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Van egy vissza térő álmom. Éd...

Van egy vissza térő álmom. Édesanyám meghalt több, mint 10 éve. Van egy vissza térő álmom. Baljós hangulatú, mindig ugyanaz.A lakásban vagyunk anyukámmal és a testvéremmel. 5 en voltunk a családban, de mindig csak mi hárman?

Figyelt kérdés

A körülmények soha nem változnak, a lényeg, hogy hárman vagyunk ott és a lakás nagyon rossz romos allapotú...(hozzá teszem a valóságban se volt túlzottan jobb).

Nagyon sok rossz dolog ért minket, es rengeteg fura dolog, ezoterikus szempontból is.

Nagyon szenzitív vagyok minden ilyen jellegű dologra....

Aggaszt az álmom....anyukám akarna üzenni nekem?

Valakinek ötlet?

Előre is köszönöm!



jún. 25. 10:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Visszatérő és hozzátesz egybe.
jún. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Valószínűleg valamin változtatni kéne és azért visszatérő álom.
jún. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez 1 boldog alom mert anyukad el benne. Nekem is van hasonlo almom a nagymamammal. Az a haz is mindig ossze akar dolni almomban. Mamam pedig mindig szomoru es en sem vagyok boldog. Nem hiszem h barmi jelentese lenne csak egy emlek.
jún. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!