Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent? Segítenél?

Mit jelent? Segítenél?

Figyelt kérdés
sötétségéből szaladtunk egy úton egy buszhoz egy külföldi utazás alkalmával.Elértük, de mégse mentünk el vele, leültünk egy padra. nem volt elég vizünk azon gondolkoztunk hogy honnan szerezhetünk vizet külföldi pénzért. egy másik házapsár nem ment el a busszal,pedig ők elérték a buszt. leültek kártyázni egy padra, és itt felriadtam.
2010. szept. 18. 09:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Az álomfejtés szubjektív, ezért csak ezt találtam meg:

padon ülni: szerelmi kalandok várhatók

2010. szept. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ahogy az első is írta: szubjektív. És higgy nekem, évek óta fejtek álmokat, néha csak unaloműzésből, és soha, semmilyen ilyesmi nem vált be, pl padon ülés = szerelmi mittudomén mi. Hidd el, az álomban nem a tárgyak, események, cselekedetek adják a megfejtést, hanem az, amit te éreztél az álom alatt, az, ami veled történt az elmúlt napokban, és az, ahogy te, a saját szubjektív látásmódoddal szemléled :)
2010. szept. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
padlóra kerültél
2010. szept. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszi a segítséget

utolsó. ezt hogy érted, tényleg ezt jelenti, rossz fog velem történni és kileszek miatta???

2010. szept. 21. 18:26
 5/5 anonim ***** válasza:
Jaj, ne görcsölj emiatt,csak örülj az életnek, és akkor minden jó lesz.
2010. szept. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!