Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mitt jelent az állomban a...

Mitt jelent az állomban a kasszás?

Figyelt kérdés

halli.már háromszor álmodtam eszt az állmot pedig még csak 12 vagyok!:

ott vagyok nagyon elegáns de mégis régi házban nagy a nyüzsgés bentlakásos iskola sok a gyerek.hirtelen meg nyílik az ajtó mellettem.apácák jönnek rajta fel.hirtelen az ellőttem lévő ajtó kicsapódik és egy szörnyű dolog van ott.a sikoly keveredve a kaszásal.elkezdek a lépcsőn futni a cipőm és az ellőttem lévő lányoké is véres.fent az ágyalt elbújok és aszt látom allúrol hogy elmegy mellettem.és hirtelen felébredek.ja és mikor kicsapódott az ajtó akor eset és villámlott!mit jelent ez?segítsetek ha tudtok


2010. júl. 31. 19:46
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
KECSKE-Csalódás, szerelmi keserűség Krúdy. Magam is azt tapasztaltam, hogy kecskéről álmodni az emberektől való elfordulást jelzi. Azonban régi feljegyzés szerint: legelésző kecske: gyarapodás.
2010. aug. 1. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Jön a kasszás kaszával?:O !Azt jelentheti,elszámolta magát és 5 forinttal többet fizetett vissza neked.És meg fog téged keresni,viharos hangulatban,hogy visszakapja :O
2010. aug. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Túl sok horrorfilmet nézel, és keveset foglalkozol a magyar nyelvtannal. Ha ezen változtatsz, rendbe fognak jönni a dolgok.
2010. aug. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
Nem Néztem Horrort az álmom ellőtt.
2010. aug. 1. 16:07
 25/28 anonim ***** válasza:

Ember... Szerinted miért vannak aláhúzva pirossal a szavak? Mert hibásak. Vegyél annyi fáradságot, hogy kijavítsd őket...

Visszatérve a lényeghez:

Nem kell ahhoz filmeket nézni, hogy ezt álmodd. Elég ha csak képet látsz róla/róluk. Na... Emiatt álmodtad ezt. Mert félsz tőlük.

2010. aug. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
És főpénztáros, vagy csak sima, mezei kasszás? Mert nem mindegy! ;)))
2010. aug. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

"A kérdező feltett egy kérdés mi olyan rohadt vicces ezen?Jaaa eéírt egy szót?Most hova szarjak?Ti még soha nem gépeltetek el semmit?Beképzelt dög itt mindenki ha ezen nevetni tudtok...mintha ti semmit se rontanátok el.... "


Ha még csak egy szót írt volna el! Ez a szöveg egy hatalmas hiba halmaz! Erre azért már érdemes felhívni a figyelmét!

2010. aug. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Jah..,két tt két ll és két ss!Helyesirásból karó!!Menjél kasszázni kérdező!!:D
2010. aug. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!