Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mitt jelent az állomban a...

Mitt jelent az állomban a kasszás?

Figyelt kérdés

halli.már háromszor álmodtam eszt az állmot pedig még csak 12 vagyok!:

ott vagyok nagyon elegáns de mégis régi házban nagy a nyüzsgés bentlakásos iskola sok a gyerek.hirtelen meg nyílik az ajtó mellettem.apácák jönnek rajta fel.hirtelen az ellőttem lévő ajtó kicsapódik és egy szörnyű dolog van ott.a sikoly keveredve a kaszásal.elkezdek a lépcsőn futni a cipőm és az ellőttem lévő lányoké is véres.fent az ágyalt elbújok és aszt látom allúrol hogy elmegy mellettem.és hirtelen felébredek.ja és mikor kicsapódott az ajtó akor eset és villámlott!mit jelent ez?segítsetek ha tudtok


2010. júl. 31. 19:46
1 2 3
 1/28 anonim válasza:
Az biztos ,hogy nem sok jót.
2010. júl. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
34%
Jön a kasszás..örülj neki lehet sok pénzzel jön ;)
2010. júl. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
75%
-AZT JELENTI,HOGYHA NEM MÉSZ EL NYELVTANÓRÁRA,AKKOR ELJÖN ÉRTED A AA A A A KASSZÁÁS:D
2010. júl. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
57%

kasszás :DD

a tesco-s??

2010. júl. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
Tessék:DD [link] am nyelvtant gyakorld még. ^^
2010. júl. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
Ha jön a kasszás csak örvendj,biztos jó sok pénzt hoz!!:D Szakadok a röhögéstől:XD:D
2010. júl. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:

APÁCA - Hirtelen támadt gyengéd érzelmek; egy emlék átalakulása, átértékelése. Apácazárda: erős elhatározás.


A Halál, mint figura: változás, ami akaratod ellenére is bekövetkezik.

2010. júl. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
44%

Az csak én miattam lehetett. Éjjel bementem hozzád egy kasszával és miután megéleztem ,elkezdtem hadonászni vele a fejed felett.


Bocs, de ha minden igaz ma is megyek hozzád és viszek egy helyesírási szótárt is magammal.

2010. júl. 31. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
44%

kasszás :DDDDD Jaaaj ez a legviccesebb kérdés, amit eddig olvastam :DDD


Amúgy szerintem előző életedben egy bentlakásos iskolában voltál diák és meggyilkoltak!! Vagy túl sok félelmetes filmet néztél!

2010. júl. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
44%
ne nézz annyi horror filmet.én meg már kétszer álmodtam azt ami utána meg is történt velem.
2010. júl. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!