Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mitt jelent az állomban a...

Mitt jelent az állomban a kasszás?

Figyelt kérdés

halli.már háromszor álmodtam eszt az állmot pedig még csak 12 vagyok!:

ott vagyok nagyon elegáns de mégis régi házban nagy a nyüzsgés bentlakásos iskola sok a gyerek.hirtelen meg nyílik az ajtó mellettem.apácák jönnek rajta fel.hirtelen az ellőttem lévő ajtó kicsapódik és egy szörnyű dolog van ott.a sikoly keveredve a kaszásal.elkezdek a lépcsőn futni a cipőm és az ellőttem lévő lányoké is véres.fent az ágyalt elbújok és aszt látom allúrol hogy elmegy mellettem.és hirtelen felébredek.ja és mikor kicsapódott az ajtó akor eset és villámlott!mit jelent ez?segítsetek ha tudtok


2010. júl. 31. 19:46
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
15%

Nektek meg mégis mi a szar bajotok van? Hülye gyökér itt mindenki...-.-


A kérdező feltett egy kérdés mi olyan rohadt vicces ezen?Jaaa eéírt egy szót?Most hova szarjak?Ti még soha nem gépeltetek el semmit?Beképzelt dög itt mindenki ha ezen nevetni tudtok...mintha ti semmit se rontanátok el....



A másik pedig ha valaki feltesz itt egy kérdés mi a szarért egyből a google-t írjátok?! Zárjuk be akkor egyből a témát ha már válaszolni senki nem tud normálisan.


Bunkó parasztok...-.-

2010. júl. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
elírt* még mielött ebbe is belekötne valaki..-.-
2010. júl. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:

Most a lelkembe tiportál , ez a bunkó paraszt párosítás a lehető legdurvább kombó mi létezik a földkerekségen.


Na menjél szépen aludni.

2010. júl. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
0%

Na az ilyen gyökerekről beszéltem mint te...


Ohh mit szeretnél hogy k.urva a.nyázak vagy mi?Inkább nem megyek le a te szintedre...

2010. júl. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%

Lehet egy kérdésem ?


Anyád szeret vagy csak eltart?

2010. júl. 31. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

Nah,megjött a smasszer és most jól kiosztott mindenkit!:D

Én inkább lépek,pááá:D

2010. júl. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
51%
Annyira birom az ilyen hülyéket akik amikor belátják hogy nincs igazuk terelik a szót valami baromságra...:)
2010. júl. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Mármint miben nincs igazam?
2010. júl. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Semmit sem jelent. Az agyad összekutyult pár dolgot, de a jelentésével ne foglalkozz ugyanis nincs.
2010. júl. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim válasza:
"a sikoly keveredve a kasszással"? Nem kéne horrorfilmeket nézned, ebben a korban nagyon károsak, hiszen az agyad nem tud egyértelműen különbséget tenni fikció és valóság között. Javaslom az iskolapszichológust, ha nem múlnak el az álmaid. Egy-két beszélgetés után véget érhetnek a rémálmok.
2010. júl. 31. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!