Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Rád is volt már nagy hatással...

Rád is volt már nagy hatással egy álmod?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam, hogy találtam egy csecsemőt. Kislány volt. A következő kép, hogy már kb 1 éves. Mindenkit elbűvölt. Vidám természetű,mosolygós kiscsaj volt. :)

Az egyetlen dolog ami feltűnt, hogy apum ellenezte a kislányt. Amikor kértem vegyen pelenkát azt mondta ő nem foglalkozik talált gyerekkel és nem is fog rákölteni. Sosem vette a kezébe, nem is érdekelte.


A való életben is ilyen. Zsugori, ha mégis adna pénzt olyan mintha a fogát húznák. Emellett szintén nem érdeklődik felőlünk. Minden mondatával csak piszkál.

Ez az álom azt mutatta meg, hogy tényleg ilyen ember velünk apum vagy arra utalna, hogy majd ha nekem lesz gyermekem akkor így fog hozzáállni?

Egyébként amióta ezt álmodtam csak a kislány jár a fejemben, hogy bárcsak foghatnék egy kisbabát a kezemben. Amúgy is családcentrikus vagyok és fiatalon szeretnék gyerekeket.


Előre is köszönöm az értelmes válaszokat!


2010. júl. 20. 13:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább azért álmodhattad ezt, mert apukád az életben is ilyen. Lehet, sokat is foglalkoztál vele, hogy így viselkedik, ezért az álmaidban is megjelent. Én is szoktam így lenni. :) Amúgy lehet, hogy apukád is megváltozik majd ha kisbabád lesz, és nem tud ellenállni neki.
2010. júl. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Sztem ez 2 dologra utal 1: valószínűleg tudatalatt vagy tudatosan vágysz egy kisbabára (én is sokszor álmodom h terhes vagyok, és énis örülnék ha már tényleg lehetne egy); 2: apukád úgy viselkedik veled, mint az álmodban. A 2 nem biztos h összefügg.
2010. júl. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én egyszer annyira rosszat álmodtam, hogy ahogy felkeltem vagy egy fél óráig sírtam folyamatosan.
2010. aug. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!