Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mi volt az eddigi legrosszabb...

Mi volt az eddigi legrosszabb és legjobb álmod?

Figyelt kérdés

Az én legrosszabb álmom már vagy 10 éves, de még mindig tisztán emlékszem rá. Halálos beteg voltam, és a nagyanyám (akit egyébként az életben is gyűlölök) meglátogatott. Ekkor elkapta a betegségemet. Ő meghalt, én viszont meggyógyultam. De a nagyanyám visszajárt kísérteni engem. Akárhova bújtam, mindenhol megjelent. Ha elrejtőztem egy fa mögé, a fa átváltozott a nagyanyámmá, ha sírva odarohantam anyához, ő pedig felvett a karjába, akkor ő változott át. Egyfolytában ott volt mindenhol, és meg akart ölni. Óvodás lehettem, szóval elég sokáig féltem ettől az álomtól. :S

Egyébként van egy másik álom is, ami elég szörnyű volt, de ez nem olyan régi, kb. fél éves, nem is hagyott bennem akkora nyomot. Az volt a lényege, hogy egy elhagyatott telekre tévedtem (az utca végén álló házba, ahol amúgy pont a fent említett nagymamám él), és nem tudtam kijutni onnan. Volt egy nagy kereszt, amire egy fekete hajú nő holtteste volt kiszögezve. Mindent benőtt a gaz, ijesztő hely volt, nem olyan, mint valójában. Elindultam szétnézni. Minden tele volt ijesztő dolgokkal, nem is tudom mikkel, de nagyon féltem. Valahogy megtudtam, hogy az a nő egy gyilkos volt. Amikor próbáltam kijutni a telekről, láttam apámat, de ő nem hallott engem. Utána sikerült kijutnom, utánarohantam, de nem látott és nem hallott, csak valami testetlen gondolat voltam. :\ Erről a nőről álmodtam mást is, akkor a nevét is tudtam (valami Lynn Lee...). Akkor egy mocsár féleségben találtam meg a holttestét. Erről ennyit. :)


A legjobb álmom valami gyönyörűséges volt. Egy múzeumba vagy hova mentem be, óriási épület volt. Nagy csigalépcső vezetett felfelé. Mindenhol különös dolgok voltak. Amikor felértem a tetejére, körülöttem rengeteg növény volt, óriási, színes pillangók, madarak, fények. Varázslatos volt. :)



Most meséljetek ti! :)

16L


2011. júl. 19. 18:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
a legrosszabb, amikor meghalt anyukám álmomban... a legjobb, amikor egy fiúval, akibe belevoltam zúgva, egy teljes napot eltöltöttem egy réten napsütésben, majd mikor este lett beültem egy kicsit bizarr, groteszk kocsmába.: D de minden álmomat szeretem, még a rosszabbakat is. szerintem mindig a jelenlegi helyzetem kitűnő tükrei:)
2011. júl. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Na, ez igaz. Én is imádok álmodni, főleg, ha visszatérő. Ma este azt álmodtam, hogy egy lány elkezdett piszkálni, le akarta húzni a törölközőmet a suli kellős közepén, ami alatt nem volt semmi. Aztán mikor sikerült elkergetnem, elkezdtem sírni, hogy már megint kezdődik elölről, megint mindenki engem piszkál. Utána pedig odajött hozzám egy nagyon helyes fiú, megvigasztalt, sírtam a vállán, és adott egy puszit. :D

Én is szeretem fejtegetni, elemezni az álmaimat. :)

2011. júl. 19. 18:37
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

A legrosszabb álmomba megyek egy úton tudom hogy elfognak rabolni de nem érdekel leütnek bevonszolnak egy sötét autóba majd megásatnak velem egy gödröt majd fejbe lőnek...

ezután állatába felébredek.


A legjobban fürödtem egy csoki jakucci-ban


32/F

2011. júl. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Hmmm, sok rossz és sok nagyon jó is volt, de most kettő olyat említek, ami nem régi.


Legrosszabb: rossz buszra szálltam, ami kivitt a város szélére, amit nem ismerek. Egy középkorú, köpcös pasas végig bámult, aztán mikor leszálltam, elrabolt. Több embert is fogva tartott, volt akit lelőtt. Egy nővel ketten sikerült megszöknünk, de Johnny Deppet (ez azért kicsit vicces volt XD) ott kellett hagynunk. Hazaértem nagynehezen, de a fickó utána is folyamatosan zaklatott telefonon, meg eljött hozzánk és autóval körözött a házunk körül és hiába hívtam rendőrt, nem volt bizonyíték és nem csukták le. :S Rettenetes volt.


Legjobb: egy plázában ettünk anyával és az egyik barátnőmmel, aztán éjjel egyedül elindultam. A nővérem házánál a parkolóban nagyon sötét volt, aztán hirtelen elfutott mellettem Piton professzor a Harry Potterből, akit rendőrök kergettek. Megkérdeztem, hogy mi rosszat csinált, azt mondták, hogy vérfarkas. Megérkeztem a régi általános iskolámba, ahol azt mondták, Piton több embert is megfertőzött, de sokan elrejtőztek az épületben. Bementem, de több vérfarkas is betört az épületbe, mi pedig menekülni kezdtünk előlük, amíg egyre több társunkat megfertőzték. Én voltam a csapat vezetője, de végül engem is megharaptak. Idáig ez is félelmetes. Viszont hirtelen olyan szinten szabadnak éreztem magam, mint még soha. Az épületben rohangáltam a többi vérfarkassal, üvöltöttünk, ugráltunk és valami isteni érzés volt. XD Én voltam a falkavezér, teljesen olyan volt, mint a filmekben. Nagyon élveztem.


19/L

2011. júl. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
egyszer én is álmodtam olyat, hogy egy nő tartott fogva engem meg pár embert, és puskával hadonászott, hogy ha nem fogjuk be, megöl. aztán levette a kapátját és mindene tiszta seb meg vér volt. erre a látványra a többiek csak ennyit nyögtek ki: b.zmeeg... elég durva volt:/
2011. júl. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Nekem is volt ilyen, valami szörnyszerű emberek tartottak fogva olyan helyen, ami kb. a pokolra emlékeztetett. Ki voltunk láncolva vagy 100-an a földhöz, páran megszöktünk, aztán üldöztek...


Második, ez nagyon durva lehet. :S A csokijakuzzit viszont kipróbálnám. :)

Harmadik, elhiszem, hogy rossz volt. A Harry Pottert meg szeretem, úgyhogy irigyellek is miatta. :D Én egyszer varázsló voltam, jött Voldemort, erre ott szenvedtem a szobámban a Lumos-szal, mert még az se ment. :DD

Negyedik: b.zmeeg... :D Nem lehetett szép látvány.



És amikor futni próbáltok, de a lábatok nem engedelmeskedik? :) Az is borzalmas. :S

2011. júl. 19. 22:51
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Vérfarkaslány vagyok megint: Hát igen, nagyon vicces volt a vérfarkas Piton, főleg hogy pont ő volt az, aki szegény Lupint csesztette. XD


Tegnap meg megnéztük moziban az új filmet (megéri 3D-ben nézni mellesleg), előtte meg itthon megnéztem a 7/1-et. Hát éjjel sikerült azzal a félelmetes fejvadásszal álmodnom, azt hiszem a filmben ő volt Scabior és álmomban molesztált. XD [link] Ez a manus... Én meg csak mentem arrébb, hogy "hagyjon már... hagyjon békén most azonnal" XD Így utólag nagyon vicces volt a szitu, de akkor félelmetes volt.

2011. júl. 20. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Hát eléggé... olyan feje van. :D
2011. júl. 20. 05:01
 9/15 anonim ***** válasza:
egyszer azt álmodtam, hogy egy pinceablakból ordibálás meg hörgés szűrödött ki, erre egyik barátnőm nekiállta dobálni az üveget.. aztán a picéből kitépve a falat meg előmászott egy kos/bikafejű, minotaurusz féleség, és nekiállt betondarabokkal dobálni. vhogy eljutottam egy farakás mögé és azon gondolkoztam, mi vár rám a halál után...:/ amugy ien lábleragadós nagyon sok volt, általában üldöz valami, aminek csak az árnyékát látom magamelőtt.
2011. júl. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Kérdező köszönöm hogy értékelted az álmom és tetszett a csoki jákutcis, és azóta lett egy rosszabb álmom: a szeretteimmel vagyok és látom hogy pislákol a nap és végül leáll majd mindenki megfagy/meghal és a nap újra ég mielőtt én is meghalnék.

32/F

2011. júl. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!