Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mi volt az eddigi legrosszabb...

Mi volt az eddigi legrosszabb és legjobb álmod?

Figyelt kérdés

Az én legrosszabb álmom már vagy 10 éves, de még mindig tisztán emlékszem rá. Halálos beteg voltam, és a nagyanyám (akit egyébként az életben is gyűlölök) meglátogatott. Ekkor elkapta a betegségemet. Ő meghalt, én viszont meggyógyultam. De a nagyanyám visszajárt kísérteni engem. Akárhova bújtam, mindenhol megjelent. Ha elrejtőztem egy fa mögé, a fa átváltozott a nagyanyámmá, ha sírva odarohantam anyához, ő pedig felvett a karjába, akkor ő változott át. Egyfolytában ott volt mindenhol, és meg akart ölni. Óvodás lehettem, szóval elég sokáig féltem ettől az álomtól. :S

Egyébként van egy másik álom is, ami elég szörnyű volt, de ez nem olyan régi, kb. fél éves, nem is hagyott bennem akkora nyomot. Az volt a lényege, hogy egy elhagyatott telekre tévedtem (az utca végén álló házba, ahol amúgy pont a fent említett nagymamám él), és nem tudtam kijutni onnan. Volt egy nagy kereszt, amire egy fekete hajú nő holtteste volt kiszögezve. Mindent benőtt a gaz, ijesztő hely volt, nem olyan, mint valójában. Elindultam szétnézni. Minden tele volt ijesztő dolgokkal, nem is tudom mikkel, de nagyon féltem. Valahogy megtudtam, hogy az a nő egy gyilkos volt. Amikor próbáltam kijutni a telekről, láttam apámat, de ő nem hallott engem. Utána sikerült kijutnom, utánarohantam, de nem látott és nem hallott, csak valami testetlen gondolat voltam. :\ Erről a nőről álmodtam mást is, akkor a nevét is tudtam (valami Lynn Lee...). Akkor egy mocsár féleségben találtam meg a holttestét. Erről ennyit. :)


A legjobb álmom valami gyönyörűséges volt. Egy múzeumba vagy hova mentem be, óriási épület volt. Nagy csigalépcső vezetett felfelé. Mindenhol különös dolgok voltak. Amikor felértem a tetejére, körülöttem rengeteg növény volt, óriási, színes pillangók, madarak, fények. Varázslatos volt. :)



Most meséljetek ti! :)

16L


2011. júl. 19. 18:25
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Tök jó, ha álmodban is ennyire tudsz gondolkodni. Ez jó jel. :)


Húú, én nem is tudom mit tennék, ha a valóságban látnám meghalni a szeretteimet, és egyedüliként túlélném. Valószínűleg mennék is utánuk. :S

2011. júl. 20. 17:28
 12/15 anonim ***** válasza:

Legrosszabb: Kisgyerekként azt álmodtam, hogy édesanyám boszorkánnyá változik, és seprűn repked a többi boszorkánnyal és gonosz lesz.

A másik, az hogy hugommal játszunk, egy magas faépítményre mászunk és ő lezuhan.


A jó mikor tudok repülni.

(valamiért a rosszak jobban megmaradnak)

2012. máj. 28. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Én még sosem repültem álmomban. :(
2012. máj. 28. 17:46
 14/15 anonim ***** válasza:
19 54 en is almodtam Johnny Deppel!! valami kastelyszerusegben voltunk es volt neki egy ostora en meg csak neztem es azthiszem valamik ropkodtek korulotte!! a tobbire nem emlekszem
2013. márc. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nekem a legjobb eddig az volt, hogy egyszer valahogy rájöttem, hogy varázserőm van és tudok tárgyakat mozgatni a gondolataimmal meg tudok repülni is. Annyira élethű volt, hogy miután felébredtem és ráeszméltem, hogy csak álom volt, rendesen rossz kedvem lett :/
2015. aug. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!