Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Megfejtenétek? Nemrég álmodtam...

Megfejtenétek? Nemrég álmodtam és nagyon felkavart és az eddigi legelgondolkodtatóbb álmom. F/21

Figyelt kérdés

Ez nagyon valóságos álomnak tűnt.

Úgy kezdődött hogy mintha gondolkodtam volna álmomban, hogy megpróbálok szaltózni repülni, mert ez csak álom és hátha sikerül, de nem sikerült és egy pláza tetőparkolójába voltam.

Bementem sokan voltak ott körülnéztem és feljebb mentem a lépcsőn egy szintet, de ahogy felértem kinéztem az ablakon lejjebb voltam egy szinttel, aztán mentem feljebb és megint lejjebb voltam ahogy kinéztem az ablakon. Addig mentem a lépcsőn még leértem egy föld alatti helyre ami barlangszerűség volt és vörös színben virított és csak 3-4 méterre láttam magam elé.

Elindultam a sötétségbe és volt ott egy lépcső ami lefelé vezetett és középen korlát és a lépcső vége le volt szakadva. Elmentem odáig ameddig lehetett, de közbe egyre jobban féltem és izgultam, de hajtott a kíváncsiság, h mi lehet ilyen mélyen a pokol. Lenéztem és sötétség és megfogtam a korlátot nehogy leessek és visszafordultam elindultam és nem tudtam menni vagyis csak lassan, mint ha vízbe mentem volna és már nagyon féltem és egyszer csak bevillant h ez csak álom és h valaki mondta h ha rosszat álmodok nézzem meg álmomba a kezem és ha nem olyan mint valóságban, akkor az csak álom és megnéztem és teljesen olyan volt, mint valójában.

Már nagyon féltem és már az a feltartó erő szívóba ment át és csak arra tudtam gondolni, h semmiféleképpen nem szívhat be ill eshetek le oda. Majd nagy nehezen elmenekültem és visszamentem úgy ahogy jöttem és fent mászkáltak az emberek mit sem sejtve, de nem mertem elmondani nehogy hülyének nézzenek...


bocs h ilyen hosszú próbáltam részletesen leírni


2010. júl. 17. 23:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom, hogy nem vagy mozgáskorlátozott, mert akkor kissé módosul az álomfejtés...

Összetett az álmod, de nem megfejthetetlen.

Igyekszel valahova, de magad sem látod a konkrét célt és bizonytalan vagy a hozzá vezető megvalósításban. Az, hogy a viszontagságos út végén oda értél vissza, ahonnan elindultál, azt jelenti, hogy meghátrálsz a kitűzött célok megvalósítása elől. (Saját gyűjtés és álomfejtési tapasztalat)

2010. júl. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2010. júl. 18. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]


Ez a Krúdy álmoskönyve,fennt van az interneten. De a modernebb dolgok még nincsenek bennne.

2010. júl. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
De egyébként meg úgy az álmodnak nincs különösebb jelentése. Ha szimbólumokat írnál(tehát hogy miket láttál az álmodban) az többet segítene. Például:sötétség,árnyék,ördög..
2010. júl. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Álmomban én is szoktam olyat érezni mintha valami visszafogna nem birok lépni négykézlábra esek és próbálok menekülni de valami mindig utólér és olyankor ébredek fel nagyon rossz. :S
2010. júl. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!