Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ezt megfejtenétek, kérlek?

Ezt megfejtenétek, kérlek?

Figyelt kérdés
3 hónapos szoptatott kislányom pár napja, amikor mellre teszem- úgy, mint eddig bármikor- üvölt kb. 3 percig vigasztalhatatlanul. Eddig ilyet sosem csinált, inkább izgatott volt, vagy tekergett a hasfájásától, de most ez más. Teljesen tanácstalan vagyok. Várom az ötleteket, hogy mi ez, és mit tegyek? Egyébként van sok tejem, úgy, mint eddig, és azalatt a 3 perc alatt be sem hajlandó kapni a mellbimbómat, tehát nem az a baj, hogy nem jön még a tej. Miután megnyugodott szivja 1000-rel, tehát biztos, hogy éhes. Ja, és 3-3,5 óránként eszik igény szerint.
2011. máj. 3. 22:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem még a kórházba fordult elő,azért mert nagyon kemény volt a bimbóm nem bírta szívni,bimbóvédővel simán rácuppant.talán próbáld meg egy kis tejet a szájába nyomni hátha az izére rákap és abbahagyja a sírást
2011. máj. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ugyanezt csinálta a legkisebbem is (3. gyerkőc) kb. 3-4 hónapos korában. Nem tudom miért, biztos nem volt cumizavaros, mert sem játszócumit, sem cumisüveget, bimbóvédőt nem kapott soha.

Próbálkoztam különböző pózokkal, leginkább a fekveszopi vált be. Illetve amikor álmosabb volt, akkor jobban elfogadta, nem tekergett, üvöltött. Inkább a nyugodtabb, elvonulósabb szopik váltak be. Hiába volt éhes, a tesói előtt nem volt hajlandó szopizni. De ez megszűnt 1-2 hónap alatt.

2011. máj. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez van a 3 hónapos babámnál, valamire úgy behergeli magát, hogy észre sem veszi a cicit. Én kivárom, amire megnyugszik, van, hogy pár perc, simogatom, suttogok a fülébe, néha ráfújok, hogy ne sírjon nagyon. De nem tudom, mitől lehet...
2011. máj. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

nálunk is volt ilyen, bő 1 hó alatt elmúlt.

ok? fogggalmam sincs.

2011. máj. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszaitokat, én is valahogy ezeket gondolom...Még, ha valakinek valami ötlete támad, várnám nagyon!!
2011. máj. 4. 13:46
 6/9 Tóth Bernadett2 ***** válasza:
Nálunk is ez van. Én a fogzásra tippelek, mert folyik 1 hónapja a nyála és tömi az öklét a szájába. Nagyon nyűgös. De lehet hogy csak a "korral jár". :) 3 hós ő is.
2011. máj. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi is 3 hósak vagyunk, nálunk is volt ilyen, szerencsére csak 1 napig. Én azt csináltam, hogy levettem ciciről a gyereket, apja babusgatta(szerencsére hétvége volt), lefejtem a tejcit és cumisüvegből simán megitta!
2011. máj. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

én is a fogzás kezdődésére gondoltam, szerintem akkor kezdenek el a csírák mozgolódni és ez még új érzés nekik, főleg szopi közben szembesülhetnek vele. aztán szerintem azért múlik el, mert már megszokják. de ezek csak találgatások :)

eleinte hasfájásra gondoltam, de az nem lenne logikus, mert akkor már előtte is csinálta volna.

2011. máj. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ja, és elég gyakori ez a "jelenség" sokan feltették már ezt a kérdést.
2011. máj. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!