Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Megfejtenétek nekem ezt az álmot?

Megfejtenétek nekem ezt az álmot?

Figyelt kérdés

Álmomban egy általam kitalált fiú testében voltam, és épp valami cirkusz-szerű rendezvényen voltam (elefántháton ülő artisták), aztán visszamentem a sátramba ami egy erdő a közepén volt, de volt bent egy vipera, ami megmart. Elrohantam az erdő széléhez, ahol volt egy odúban lakó ikerpár (2 fura lány, valami boszorkányok lehettek) akik meggyógyítottak, de látszott, hogy nem szívesen teszik. Aztán az álmon belül elaludtam, és arról álmodtam, hogy meg kell keresnem a kígyót. El is indultam, és találtam egy kígyómintás dobozt, amiben volt egy könyv. Végül felnéztem az égre és a saját kezemet (nem a fiúét) láttam, ahogy rajzolom a fákat.

Annyira szimbolikusnak tűnt az egész... Mit jelenthet?


2011. jan. 7. 20:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Nagyon különös és érdekes álom. Jó, hogy leírtad. Nyomtasd ki magadnak, és őrizd meg. És lehet, hogy egyszercsak valamikor beugrik egy mozdulat, vagy egy hang, vagy bármi, ami által eszedbe jut, hogy miért álmodtad ezt. Itt egy példa: [link]
2011. jan. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Érdekes álom, tényleg csak te tudnád elemezni, bár adhatok tippeket:

-a cirkusz az jelentheti a természetet, amit elviszünk a civilizációba. Miután a kígyó megmart az erdő közepéről szaladtál kifelé: a természetből a civilizáció felé.

-a két lány lehet hogy azért nem gyógyított szívesen, mert nem adtál nekik cserébe semmit.

-a kígyó az egy összetett szimbólum, a tudást is jelentheti, így kapcsolódhat a könyvhöz.

-a végén alkottál, művészi tevékenységet végeztél. Ezt lehetne úgy értelmezni, hogy a bensőddel, a mély elfolytott tudattartalmaiddal való találkozás, hozzásegít az önkifejezéshez és az alkotáshoz.

A mély tudattartalmaidat pedig párhuzamba lehet hozni az ösztönös természettel.

2011. jan. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!