Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Megfejtenétek ezt a számomra...

Megfejtenétek ezt a számomra érdekes álmot?

Figyelt kérdés

Tegnap álmodtam egy lánnyal, aki a legjobb cimborám osztálytársa, mellesleg tőlem 2 évvel idősebb.

A neve: Bogi (ha lényeg).

Szóval alig ismerem max köszönésig....

de azt álmodtam, hogy egy idegen házban voltunk ahol ott voltak még a barátaink is, és én később érkeztem...ő szeretettel fogadott, és már fogta is meg a kezem és bementünk egy szobába, a következő pillanatban pedig már szeretkeztünk is!

Az álom SAJNOS végeszakadt, mert kelni kellett a suli miatt!

Mi a véleményetek?


Válaszokat előre is köszönöm!


2010. nov. 29. 20:04
 1/6 anonim ***** válasza:
26%
azt szeretnéd hallani, hogy az álmod azt jelenti hogy dugni fogsz vele? nyugi úgysem jön össze :D
2010. nov. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Normális kérdésre gondoltam, olyanra aki ért is hozzá
2010. nov. 29. 20:28
 3/6 anonim ***** válasza:

Esetleg tetszik neked ez a Bogi? tudat alatt gondoltál a szexre és mivel nem ismered ezt a Bogit, őt társítottad az álmodhoz. gondolom ezért is szexeltél vele. ( az ismeretlen)

vagy csak szimplán szexre vágysz :D

Na jó, most csak úgy elgondolkodtam, nem vagyok túl profi ebben , hogy álmokat elemezzek :D.

2010. nov. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha álmodban szeretkeztél, az a saját belső nyugtalanságodra, magányosságodra vagy kielégítetlen szexuális vágyaidra utalhat tudat alatt, ha pedig tényleg magányosnak érzed magad akkor azt te is értheted.
2010. nov. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Na jó, most csak úgy elgondolkodtam, nem vagyok túl profi ebben , hogy álmokat elemezzek :D."


Senki se az, csak valaki annak mutatja magát.

2010. nov. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
42
2010. nov. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!